Trwa ładowanie...

"Ugotowani": Kuchenna rywalizacja przyciąga widzów

Share
"Ugotowani": Kuchenna rywalizacja przyciąga widzówŹródło: TVN
d5i6cgh

Program ”Ugotowani” ma coraz więcej widzów. Z danych wynika, że drugą serię obejrzało średnio 700 tysięcy osób więcej, niż premierową część nadawaną rok temu. W czym tkwi źródło sukcesu programu? Zdradza producent show.

Kulinarne spory, wyszukane dania i pikantne komentarze rywali – tego nigdy w ”Ugotowanych” nie brakuje. Za każdym razem do konkursu staje czworo nieznanych sobie uczestników, którzy przygotowują kolację dla rywali. Danie musi być powalające! Chodzi w końcu o dużą wygraną – pięć tysięcy złotych – dlatego uczestnicy zawsze starają się znokautować konkurencję!

– Zarówno nam, jak i uczestnikom programu towarzyszyły wielkie emocje. Uczestnikom szczególnie, brali przecież udział w stresującym konkursie. Wydaje mi się jednak, że większość osób była zadowolona po zakończeniu zdjęć. To była pozytywna rywalizacja – zdradził nam reżyser programu Wawrzyniec Gucewicz.

d5i6cgh

– W każdym odcinku chodziło o to, by stworzyć pewną niewiadomą, danie, które szczególnie zaskoczy. Ekipa programu też zawsze czekała na coś oryginalnego, niesamowitego, a nie na standardowe potrawy. I rzeczywiście wszystkie dania były zawsze na wysokim poziomie kulinarnym – ocenia.

Reżyser powiedział nam, że jest duża szansa na kolejną serię ”Ugotowanych” . – Ze wstępnych informacji wynika, że trzecia część powstanie. Staraliśmy się, żeby w każdym odcinku było coś nowego, coś co zaskoczy widza. W drugiej części poszliśmy o krok dalej z pomysłami, więc w trzeciej zrobilibyśmy pewnie kolejny krok i o to chodzi – podsumowuje reżyser.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

[

]( http://www.fakt.pl )

d5i6cgh

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Znany aktor: Dałbym się zabić za...

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d5i6cgh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5i6cgh