Trwa ładowanie...

UFO gościem specjalnym na koncercie Judas Priest

Share
UFO gościem specjalnym na koncercie Judas Priest
Źródło: mat. prasowe
d1t29dn

UFO to zespół o barwnej historii, prawie tak barwnej jak ich twórczość. Każdy zespół, który był w branży muzycznej od ponad 40 lat ma za sobą lata doświadczeń, zarówno trudnych jak i tych owocnych, usłanych sukcesami. Historia sukcesu UFO rozpoczęła się w Londynie w 1969 roku. Zespół w swej karierze przeżył nie tylko piętnaście lat różnych epok muzycznych ale także wiele zmian składu. Ku zaskoczeniu wszystkich, na jesieni 1993 roku zespół powrócił do dawnego line-upu UFO obejmującego Mogga, Waya, Schenkera, Parkera i Raymonda. Ten nowy klasyczny skład przyniósł Walk On Water, ich pierwsze wspólne wydanie od półtorej dekady, któremu towarzyszyła światowa trasa koncertowa.

Ich najnowsza propozycja to A Conspiracy Of Stars, którą cechuje brytyjska lekkość bycia a zarazem pewna nuta legendy rocka z czego zespół znany jest od ponad 45 lat. Silny album składający się z jedenastu utworów, które łączą w sobie wszystko to, co oznacza grupa UFA na czele z wokalistą Philem Moggiem czyli: oryginalne mięsiste riffy, zróżnicowane i inteligentne teksty i ta generalnie niefrasobliwa postawa która cechuje UFO od samego początku.

Teraz macie okazje zobaczyć ich na żywo - 10 grudnia 2015 UFO rozgrzeje scenę jako gość specjalny na koncercie Judas Priest.

d1t29dn

Judas Priest – prawdziwi mistrzowie heavy metalu powracają do Polski z kolejnym koncertem, tym razem rozruszają Ergo Arenę! Po sukcesie łódzkiego koncertu Judas Priest powracają do Polski 10 grudnia z kolejną dawką fantastycznej muzyki. Jedna z niewielu kapel, którym udało się osiągnąć wielki sukces podczas swojej prawie 40 letniej kariery. Ich obecność w muzyce i wpływ na nią pozostaje na rekordowo wysokim poziomie, o czym świadczy "Nostradamus“, prawdopodobnie najlepszy album w ich karierze. Założony we wczesnych latach 70-tych w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Rob Halford, Glenn Tipton, K.K Downing i Ian Hill to grupa muzyków, która zmieniła oblicze muzyki i bezsprzecznie należy do prawdziwych mistrzów heavy metalu.

Bez wątpienia Judas Priest i UFO na scenie Ergo Areny 1-go grudnia udowodnią jaką siłę ma dobry, legendarny heavy metal a koncert będzie niezapomnianym przeżyciem dla wielu fanów.

Bilety już dostępne w kasie Ergo Areny, oraz na www.LiveNation.pl

Ceny biletów:
Trybuny: 155 - 249,00 zł
GC EE*: 349,00 zł
GC: 249,00 zł
GA: 199,00 zł
Niepełnosprawni: 155,00 zł

d1t29dn

*golden circle early entrance:
To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GC EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramkę. Oferta dostępna tylko w sprzedaży internetowej.

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d1t29dn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t29dn
d1t29dn