Trwa ładowanie...

"Udawana" kawiarnia na dworcu. Tak realistyczna, że mylono ją z prawdziwą

Na Dworcu Łódź Fabryczna próżno szukać jakichkolwiek lokali, w których z przyjemnością można usiąść i wypić kawę. Atrapa kawiarni, która pojawiła się ostatnio, udowodniła, że może jednak warto, żeby coś podobnego tam powstało. Podróżni byli zmieszani.

Share
"Udawana" kawiarnia na dworcu. Tak realistyczna, że mylono ją z prawdziwąŹródło: Wikimedia Commons CC BY-SA, fot: Travelarz
d2xpliz

Kiedy na Dworcu Centralnym w Warszawie stoi lokal na lokalu i praktycznie na każdym rogu można wypić kawę na Fabrycznym jest nieco inaczej. Jak podaje "Express Ilustrowany" PKP twierdzi, że nie ma zainteresowania powierzchniami użytkowymi.

Wielka szkoda. Dlaczego? A to dlatego, że na terenie dworca powstała na potrzeby filmu reklamowego "udawana" kawiarnia ze statystami. Kiedy kręcono sceny, z informacji dziennika regionalnego wynika, że ludzie, którzy w tym czasie przebywali na dworcu, myśleli, że lokal jest prawdziwy i do niego ochoczo wchodzili.

Doszło nawet do tego, że musiała interweniować ochrona. – Co chwilę musimy zawracać podróżnych, którzy próbują wejść do lokalu zbudowanego tylko na potrzeby filmu - mówił "Expressowi Ilustrowanemu" pracownik.

Być może sytuacja z nagrań pokaże, że warto wyjść z ciekawą, czasami nawet najprostszą inicjatywą dla podróżnych. "Jak ktoś ma trochę grosza, to już ma pomysł na biznes na wyciągniecie ręki i myślę, że mógłby mu wypalić. Sądząc po ilości osób, które chciały tam wejść" - pisze jeden z użytkowników "Wykopu". Kto wie. Może ktoś zauważy "lukę" i postanowi zainwestować.

Myślicie, że to dobry pomysł?

d2xpliz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xpliz
d2xpliz