Trwa ładowanie...

Uczestnik "Milionerów" szedł jak burza. Zaryzykował 35 tys. złotych!

Widzowie: ale miał łatwe pytania!

Uczestnik "Milionerów" szedł jak burza. Zaryzykował 35 tys. złotych!Źródło: WP Gwiazdy Exclusive
d2qhr7a
d2qhr7a

W środowym odcinku jako pierwszy zagrał student informatyki Politechniki Warszawskiej. Przez pierwsze pytania uczestnik przeszedł jak burza. Wiedział m.in. ile gwiazdek ma hotel o najwyższym standardzie, albo jakie są składniki hamburgera. Co więcej uczestnik orientował się, że trytytka ma liczne ząbki, dzięki czemu wygrał 5 tys. zł.Widzowie ogladający teleturniej na Twitterze komentowali poziom pytań, nazywając je wręcz dziecinnie łatwymi.

Student skorzystał z pierwszego koła ratunkowego przy pytaniu za 10 tys. złotych. Zadzwonił do taty, aby poradzić się, gdzie znajduje się twierdza Masada. Ojciec wskazał Izrael, ale nie do końca był pewny. Gracz zaryzykował, zasugerował się podpowiedzią i wygrał 10 tys. zł.

Pomoc przydała się również przy pytaniu za 20 tys. zł. Publiczność miała podpowiedzieć uczestnikowi, jak określa się suknię ślubną, która dopasowana jest do połowy uda, a dalej pozostaje rozkloszowana. Najwięcej głosów zdobyła odpowiedź A, czyli trąbka, na co zagłosował też Artur.

d2qhr7a

Niektórym nie umknęło, że uczestnik był naprawdę atrakcyjny.

Do miliona pozostało tylko 5 pytań. Jakie miasta łączy najwyżej położona linia kolejowa na świecie? Przy tym pytaniu gracz musiał się wspomóc kołem ratunkowym, czyli pół na pół. Xinning z Lhasą, taką odpowiedź wybrał Artur, co mu się bardzo opłaciło. Na jego koncie znalazła się już kwota 75 tys. zł.

Gra toczy się o 125 tys. zł.Choć Artur przez cały czas nie był pewny odpowiedzi, to postanowił zaryzykować. Przez tę decyzję uczestnik stracił 35 tys. i wygrał gwarantowane 40 tys. złotych. Niestety, gracz nie uporał się z pytaniem o hasło, które widnieje na pomniku pod siedzibą ONZ.

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive
WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

WP.PL
Źródło: WP.PL
d2qhr7a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qhr7a