Trwa ładowanie...
d88i99v

Uczestniczka "Projekt Lady" jest lesbijką. Pokazała zdjęcie ze swoją dziewczyną

Już od kilku tygodni w sieci krążyły plotki, jakoby Anna Kajuth była lesbijką. W końcu uczestniczka show TVN-u ucięła plotki i potwierdziła tę informację. W internecie zawrzało, a wpis, w którym dziewczyna przyznaje się do swojej orientacji, zniknął.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestniczki programu "Projekt Lady 2"
Uczestniczki programu "Projekt Lady 2" (Materiały prasowe)
d88i99v

Anna "Kaja" Kajuth jest jedną z uczestniczek, które biorą udział w 2. edycji "Projekt Lady". Od początku wyróżniała się na tle koleżanek. 21-latka z Wrocławia jest typową chłopczycą. Jej znakiem rozpoznawczym są krótkie włosy, brak makijażu i wyciągnięte koszulki. W programie usiłowała odkryć swoją kobiecość i z pomocą mentorek nauczyć się podkreślania swojej urody. Jakiś czas temu w internecie pojawiły się sugestie, że dziewczyna jest lesbijką. Ta informacja długo krążyła do sieci. Wreszcie Kaja postanowiła zabrać głos w swojej sprawie. Ostatnio opublikowała na Instagramie post, w którym przyznaje się, że zamieszkała w Holandii i... jest zakochana w kobiecie.

- Przeprowadzka to spory przeskok dla kogoś, kto tak jak ja ceni sobie niezależność oraz życie na własną rękę. Pytacie, jak mi się tu żyje? Nie posiadam jeszcze domu z whirpoolem, auta w leasingu i żony w ciąży, ale jedno jest pewne, lekcję pokory odbyłam tu za wszystkie czasy - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Choć większość gratulowała odwagi uczestniczce show TVN-u, znaleźli się i tacy, którzy skrytykowali jej tzw. coming out i odmienną orientację. Niestety, wszystko wskazuje na to, że fala negatywnych komentarzy przytłoczyła 21-latkę. Po kilku godzinach wpis zniknął z Instagrama.

d88i99v
Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Zobacz także: Uczestniczki "Projekt Lady" walczą o pracę

d88i99v

Podziel się opinią

Share

d88i99v

d88i99v
d88i99v