Trwa ładowanie...
ycipk-xzhc63

Uczestniczka "Projekt Lady" jest lesbijką. Pokazała zdjęcie ze swoją dziewczyną

Już od kilku tygodni w sieci krążyły plotki, jakoby Anna Kajuth była lesbijką. W końcu uczestniczka show TVN-u ucięła plotki i potwierdziła tę informację. W internecie zawrzało, a wpis, w którym dziewczyna przyznaje się do swojej orientacji, zniknął.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestniczki programu "Projekt Lady 2"
Uczestniczki programu "Projekt Lady 2" (Materiały prasowe)
ycipk-xzhc63

Anna "Kaja" Kajuth jest jedną z uczestniczek, które biorą udział w 2. edycji "Projekt Lady". Od początku wyróżniała się na tle koleżanek. 21-latka z Wrocławia jest typową chłopczycą. Jej znakiem rozpoznawczym są krótkie włosy, brak makijażu i wyciągnięte koszulki. W programie usiłowała odkryć swoją kobiecość i z pomocą mentorek nauczyć się podkreślania swojej urody. Jakiś czas temu w internecie pojawiły się sugestie, że dziewczyna jest lesbijką. Ta informacja długo krążyła do sieci. Wreszcie Kaja postanowiła zabrać głos w swojej sprawie. Ostatnio opublikowała na Instagramie post, w którym przyznaje się, że zamieszkała w Holandii i... jest zakochana w kobiecie.

- Przeprowadzka to spory przeskok dla kogoś, kto tak jak ja ceni sobie niezależność oraz życie na własną rękę. Pytacie, jak mi się tu żyje? Nie posiadam jeszcze domu z whirpoolem, auta w leasingu i żony w ciąży, ale jedno jest pewne, lekcję pokory odbyłam tu za wszystkie czasy - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Choć większość gratulowała odwagi uczestniczce show TVN-u, znaleźli się i tacy, którzy skrytykowali jej tzw. coming out i odmienną orientację. Niestety, wszystko wskazuje na to, że fala negatywnych komentarzy przytłoczyła 21-latkę. Po kilku godzinach wpis zniknął z Instagrama.

ycipk-xzhc63
Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Zobacz także: Uczestniczki "Projekt Lady" walczą o pracę

ycipk-xzhc63
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-xzhc63

ycipk-xzhc63
ycipk-xzhc63