Trwa ładowanie...
d37uwsc

Uczestniczka "Milionerów" nie wiedziała, do czego służy kaftan bezpieczeństwa. Odeszła z niczym

Widzowie kolejnego odcinka "Milionerów" byli świadkami wielkiej wygranej, ale i ogromnej porażki. Studentka z Krakowa nie będzie najlepiej wspominać tego odcinka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Uczestniczka "Milionerów" szybko pożegnała się z wygraną
Uczestniczka "Milionerów" szybko pożegnała się z wygraną (Materiały prasowe)
d37uwsc

W kolejnym odcinku "Milionerów" o wielkie pieniądze walczył Andrzej Gręziak, historyk i muzyk z Warszawy. Mężczyźnie sprzyjało szczęście. Kontynuował swoja grę z poprzedniego tygodnia i tym razem zaczął od pytania za 125 tys. złotych.

- Kto jako drugi zdobył Koronę Himalajów i Karakorum? - zapytał Urbański. Z czterech możliwych odpowiedzi pan Andrzej wybrał właściwą: Jerzy Kukuczka. Kolejne pytanie dotyczyło laminowania. Uczestnik słusznie uznał, że nie możemy laminować azotu. Tym samym zarobił aż 250 tys zł. Prowadzący zapytał go, na co zamierza wydać te pieniądze.

- Spłacę mieszkanie, wydam książkę, kupię coś przepięknego żonie, może jeszcze zostanie na jakieś ciepłe wakacje - powiedział Andrzej Gręziak.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Okazało się, że mężczyzna napisał już przygodową książkę, którą niebawem chce wydać, ale wciąż brakuje mu środków na promocje wydawnictwa. Słusznie stwierdził, że udział w programie może mu w tym pomóc. Pan Andrzej zaprezentował się jako prawdziwy człowiek renesansu. Hubert Urbański poprosił go, by zaśpiewał solówkę dla rozluźnienia atmosfery, co też muzyk uczynił. Problemy nadeszły wraz z pytaniem o 500 tys. zł: "Jakie ziarna z orzełkiem w koronie wysypiemy jesienią ze stronka?". Gręziak zdecydował się wykorzystać ostatnie koło ratunkowe i zadzwonić do przyjaciółki Agaty, która jest lekarzem. Kobieta nie znała jednak odpowiedzi, a mężczyzna postanowił zrezygnować z dalszej gry, zabierając do domu czek na 250 tys. zł.

d37uwsc

Kolejną uczestniczką była Marta z Krakowa. Studentka filologii, która w wolnym czasie trenuje fitness. Niestety, dziewczyna odpadła już przy drugim pytaniu. Nie wiedziała, czym jest kaftan bezpieczeństwa. Myślała, że od zwykłego kaftana wyróżnia go kołnierz, przy czym jeden z wariantów uwzględniał długie rękawy. W stresie musiała najwyraźniej pomylić kaftan bezpieczeństwa z kołnierzem ortopedycznym. W skutek tego odeszła z pustymi rękami.

Zaraz po niej do gry przystąpił Piotr Czajkowski z Nadarzyna, który pochwalił się tym, że robi co najmniej 400 pompek dziennie, a zawodowo zajmuje się produkcją reklam. Mężczyzna wygrał 10 tys. Czy w kolejnym odcinku zdobędzie milion?

d37uwsc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d37uwsc

Podziel się opinią

Share
d37uwsc
d37uwsc