RozrywkaUczestniczka "Hotelu Paradise" stanie do walki? Pozuje w ringu

Uczestniczka "Hotelu Paradise" stanie do walki? Pozuje w ringu

Nathalia Fok była uczestniczką programu "Hotel Paradise"
Nathalia Fok była uczestniczką programu "Hotel Paradise"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

24.03.2022 13:47, aktual.: 24.03.2022 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nathalia Fok z "Hotelu Paradise" rozgrzała wyobraźnię fanów na Instagramie. Dziewczyna zapozowała w rękawicach bokserskich i body.

Nathalia Fok jest jedną z uczestniczek 3. edycji "Hotelu Paradise". Program dostarcza widzom wielu emocji głównie dlatego, że na ich oczach tworzą się i rozchodzą kolejne pary. Jednym z najbardziej krytykowanych uczestników show jest Marcin, który stworzył w programie relację z Nathalią. Para była ze sobą na tyle blisko, że zdecydowała się uprawiać seks w programie.

Wkrótce potem do programu weszła kolejna piękna uczestniczka Karina, która tak spodobała się Marcinowi, że ten zapomniał o Nathalii. Widzowie początkowo mieli mu to za złe, podobnie jak Nathalia, która nie kryła, że została zraniona.

Ale Marcin i Karina wciąż są razem, a Nathalia ułożyła sobie życie u boku innego partnera. Dziś nie wraca do przeszłości, choć dzięki udziałowi w programie zdobyła popularność na Instagramie.

To tam pokazuje fanom szczegóły swojego życia prywatnego i efekty sesji zdjęciowych.

Nathalia jest ring girl, czyli dziewczyną, która na rozgrywkach sportów walki w przerwach wchodzi do klatki lub na ring, paradując z numerem kolejnej rundy.

Tym razem jednak Nathalia pokazała zdjęcie z ringu w body i w rękawicach bokserskich. Czyżby miała zamiar stanąć do walki?

"A może tak z ring girl zadebiutować jako zawodniczka? Jak byście postawili, dałabym radę? Mam nadzieję, że wierzylibyście we mnie i kuponiki byłyby stawiane na mnie".

Zdaje się, że Nathalia nie pisała na poważnie. Cały post był reklamą. A dziewczyna chyba nie chciałaby ryzykować obicia twarzy, w którą prawdopodobnie sporo zainwestowała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także