Trwa ładowanie...

Uczestnicy zmieniali się jak rękawiczki. Graczy gubiła pewność siebie?

W tym odcinku nie można było przywiązać się do uczestników. Przed Urbańskim co kilka minut siadała kolejna osoba. Graczy zgubiła pewność siebie, słabe przygotowanie czy podchwytliwe pytania?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Uczestnicy zmieniali się jak rękawiczki. Graczy gubiła pewność siebie?Źródło: kadr z programu/TVN
do02lcc

W poprzednim odcinku Anna Stępień z Częstochowy, która jest grafikiem komputerowym, początkowo radziła sobie świetnie, jednak pytanie o nazwiska Muppetów zbiło ją z tropu. Pomoc publiczności nie rozwiała jej wątpliwości. Dopiero gdy wzięła drugie koło ratunkowe, 50/50, odpowiedziała poprawnie i wygrała 5 tys. zł. Dziś znów zasiadła na przeciw Huberta Urbańskiego i walczyła o wymarzony milion.

Pewna siebie uczestniczka po początkowym sukcesie, poległa na pytaniu o podział Belgii. Prowadzący wyłonił kolejnego gracza, którym był Wojciech Kowalewski. Nowy zawodnik studiował zarządzanie.

Drugi uczestnik tego odcinka szedł jak burza, jednak przy pytaniu za 5 tys. zł: Jakiemu klubowi kibicują Donald Tusk i Jacek Kurski? A. Arce Gdynia B. Lechii Gdańsk C. Śląskowi Wrocław D. Ruchowi Chorzów, miał kłopoty.

do02lcc

Wojciech przyznał, że nie zna się na piłce i poprosił o pomoc publiczność, która jednogłośnie wskazała klub z Gdańska. Tak też zaznaczył gracz. Niestety na kolejnym pytaniu uczestnik poległ i odszedł z sumą gwarantowaną tysiąc złotych.

Kolejny gracz Jakub z Gdańska ma bardzo ciekawy zawód, a mianowicie jest aktorem w teatrze lalek. Tego uczestnika wątpliwości złapały już przy pytaniu za 2 tys. zł. Jakub poprosił o pomoc publiczność. Kim jest spin doctor? Widzowie wskazali speca od PR-u, a uczestnik im zaufał - zaznaczył dobrą odpowiedź.

Przy pytaniu o 10 tys. zł Wojtek poprosił o telefon do przyjaciela. Kłopotliwa kwestia dotyczyła tego, który kraj nie jest monarchią: A. Dania B. Szwecja C. Norwegia D. Finlandia. Brat gracza postawił na ostatnią odpowiedź i ten mu zaufał. To był strzał w dziesiątkę.

do02lcc

Jak dobrze znacie film "Kingsajz"? O tym miał szansę przekonać się Wojtek w "Milionerach", którego pytanie o 20 tys. zł dotyczyło tej produkcji. Uczestnik miał sporo wątpliwości, dlatego też zdecydował się wykorzystać ostatnie koło ratunkowe, 50/50. Gracz zaznaczył poprawnie, jednak przy kolejnym pytaniu nie poszło mu tak dobrze. Zbyt pochopie zaznaczył odpowiedź, którą chciał zamienić, gdy nie było to już możliwe. Niestety, tak jak gracz przypuszczał okazała się niepoprawna i Wojtek musiał pożegnać się z programem.

Internauci w serwisach społecznościowych zauważyli, że przetasowanie uczestników w tym odcinku było zbyt duże. Pytania zbyt trudne, czy gracze słabo przygotowani?

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

do02lcc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do02lcc