Trwa ładowanie...
d4a91sf

Uczestnicy "Wyjdź za mnie" pozwalają sobie na coraz więcej. Już nie kryją się z czułościami

Nie peszy ich obecność kamer. Choć znają się zaledwie kilkanaście dni, pocałunkom i wyznaniom miłości nie ma końca. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Polsat zafundował widzom kolejną edycję "Big Brothera".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W show Polsatu robi się gorąco
W show Polsatu robi się gorąco (Materiały prasowe)
d4a91sf

Podczas ostatniej Ceremonii Zaręczyn nie doszło do żadnych oświadczyn. Zgodnie z regulaminem, z programu musiały odpaść dwie osoby - te, które według uczestników mają najmniejsze szanse na znalezienie drugiej połówki. Padło na Anetę i Kamila. Ich miejsce w programie zajęli: Katarzyna oraz Paweł.

Następnego dnia Małgorzata i Tadeusz poinformowali najbliższych o swoich zaręczynach. Zakochani z nadzieją, ale również z duszą na ramieniu, przekazywali dobre wieści. Jak ich rodziny zareagowały na informacje o planowanym ślubie? No cóż, córki Tadeusza nie kryły zdziwienia i nie dowierzały w to, co usłyszały. Gdy emocje już opadły, para przekazała też nowinę mamie Gosi.

- Naprawdę, tak szybko? Jezus Maryja! Przyjedziemy oczywiście - powiedziała zaskoczona przyszła teściowa Tadka.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Tymczasem relacja Laury i Waldemara zaczęła nabierać rumieńców. Para spędzała sporo czasu na rozmowach o życiu i z każdym dniem coraz bardziej zbliżali się do siebie. Dziewczyna nie spodziewała się jednak, że uczestnik, w którym się zakochała, skrywa bolesną tajemnicę. Waldek w końcu zdecydował się opowiedzieć o swoim dramacie - 6 lat temu zachorował na raka.

d4a91sf

- Mam mniej czasu niż moi rówieśnicy. Staram się wykorzystywać go tyle, ile się da. Chciałbym zdążyć założyć rodzinę, mieć żonę i dzieci - powiedział przed kamerami.

Mimo obaw informacja ta nie zaważyła na związku Laury i Waldemara. Mało tego, eksperci programu powierzyli zakochanym uczestnikom klucz do tzw. małżeńskiego apartamentu. Jak można było się spodziewać, osobny pokój ośmielił parę, która okazywała sobie jeszcze więcej czułości. Pocałunkom i uściskom nie było końca. Zupełnie nie przeszkadzała im obecność kamer. Trudno oprzeć się wrażeniu, że show Polsatu coraz bardziej przypomina "Big Brothera". Oglądaliście ostatni odcinek?

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4a91sf

Podziel się opinią

Share
d4a91sf
d4a91sf