Trwa ładowanie...

Uczestnicy "Top Model" wylądowali w łóżku. Internauci komentują

W ostatnim odcinku "Top Model" odbyła się naga sesja. Jednak to scena w domu uczestników show pobudziła internautów. Chodzi o Szymona i Darię, którzy flirtowali w łóżku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Uczestnicy "Top Model" wylądowali w łóżku. Internauci komentująŹródło: screen TVN, fot: screen tvn
dap02g1
dap02g1

Szymon na castingu pojawił się ze swoją młodszą siostrą, Sophie. Wychowali się bez ojca, a on przejął rolę głowy rodziny. Rodzeństwo o egzotycznych korzeniach dostało się do finałowego składu produkcji TVN. Daria natomiast od razu zainteresowała jurorów swoją oryginalną urodą. - Jest trochę dziwna, ale bardzo autentyczna - wyznał model.

Daria i Szymon ewidentnie poczuli więź. W pewnym momencie programu widzowie zobaczyli, jak wieczorem uczestnicy "Top Model" leżą w łóżku. "Daria i Szymon spędzają ze sobą dużo czasu i widać, że świetnie się dogadują" - zapowiadała stacja TVN na oficjalnej stronie.

W komentarzach na Facebooku burza. "Przecież to ustawka. W TV show wszystko zazwyczaj jest ustawione. Scenariusz. Żeby była oglądalność. Nie wiem skąd to podniecenie u was" - czytamy. Inni szybko zaczęli bronić Szymona. "Spokojnie sobie książkę czytał, a ta się na niego rzuca. Widać, jak lewą ręką ją odpycha", "Na pewno nic złego, bo Szymon jest wierzący" - czytamy.

dap02g1

Post w porównaniu do innych zebrał zdecydowanie więcej polubień i całą masę komentarzy. Myślicie, że rozwinie się ich relacja?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dap02g1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dap02g1