Trwa ładowanie...

Uczestnicy "Agenta" zbuntowali się przeciwko Rusin

Share
Uczestnicy "Agenta" zbuntowali się przeciwko Rusin
Źródło: ONS.pl
d4dac7k

Ekipa show przebywa właśnie w Republice Południowej Afryki, gdzie trwają zdjęcia do produkcji. Kinga Rusin regularnie publikuje fotografie z planu w internecie, jednak nie wszystko wygląda tak kolorowo, jak na obrazkach.

- Ona zachowuje się tam jak królowa! W ogóle nie integruje się z uczestnikami, dając im do zrozumienia, kto tu jest prawdziwą gwiazdą - powiedział jeden z członków ekipy w rozmowie z portalem Fakt24.pl.

Według informacji tabloidu uczestnicy nie oczekują, że prowadząca się z nimi zaprzyjaźni, ale chcieliby spędzać z nią czas we wspólnym gronie również poza planem zdjęciowym. Niestety Rusin nigdy nie chce brać udziału w takich spotkaniach. W związku z tym podobno gwiazdy, które biorą udział w rywalizacji postanowiły ją po prostu ignorować.

d4dac7k

Okazuje się, że prezenterka najprawdopodobniej przyjęła taką postawę, aby nikt nie pomyślał, że kogoś faworyzuje.

- Jako prowadząca trzyma wszystkich uczestników na dystans. Zachowując się w ten sposób, daje sygnał, że po prostu jest profesjonalistką. Nie chce być posądzona o to, że jej zachowanie poza planem zdjęciowym wpływa na przebieg programu - mówi w tym samym wywiadzie osoba pracująca z Rusin.

Jak myślicie, taka taktyka to dobry pomysł?

Zobacz także: Obsada "Agenta" leci do RPA z Kingą Rusin!

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
d4dac7k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dac7k
d4dac7k