Trwa ładowanie...
"Ucho prezesa": z czego śmieje się Górski w trzecim odcinku?

"Ucho prezesa": z czego śmieje się Górski w trzecim odcinku?

"Ucho prezesa" to nowy miniserial polityczny Roberta Górskiego, który jeszcze przed premierą zyskał ogromną rzeszę fanów. Dotąd w serialu mocno oberwało się telewizji publicznej. Kogo wyśmiewa tym razem?

Share
d2iopnc

Akcja internetowego serialu dzieje się w gabinecie Jarosława Kaczyńskiego w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy Nowogrodzkiej. W kolejnym odcinku produkcji pojawi się nowy bohater, którym będzie "Minister Wojny". Tajemniczy ktoś "podgryza" prezesa, a może nawet chce go wygryźć ze stanowiska. O kogo chodzi? Zobaczcie sami!

"Minister Wojny", który odwiedza gabinet prezesa, to w rzeczywistości Minister Obrony Narodowej, Antoni Macierewicz. I jak się okazuje, jest jedyną osobą, której obawia się prezes. Jest przekonany, że chce zająć jego miejsce, a ponadto nie umie przewidzieć, jakie działania podejmie. Jak więc wyglądają ich relacje? Aktorzy pod wodzą Górskiego bezpardonowo i dowcipnie odzierają zakulisowe rozmowy z powagi i windują wręcz do absurdalnego poziomu wzajemną podejrzliwość rozmówców. W tym odcinku nie barkuje też dowcipu z doradcy ministra, Misia, nieśmiałego studenta prawa i miłośnika gier (na myśl przychodzi chociażby Edmund Janniger, który stając się doradcą Macierewicza stał się obiektem żartów i hejtu). Trafili w punkt?

youtube.com
Źródło: youtube.com
d2iopnc

Podziel się opinią

Share
d2iopnc
d2iopnc