Trwa ładowanie...
do46kfk

"Ucho Prezesa" powraca. Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu. Czekacie?

Fani serialu mogą już zacierać ręce. Twórcy "Ucha" pochwalili się na facebookowym profilu, że prace na dalszymi perypetiami prezesa, Mariusza i pani Basi trwają w najlepsze. Czy uda się im dogonić dynamiczną rzeczywistość polskiej sceny politycznej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ucho Prezesa" powraca
"Ucho Prezesa" powraca (Materiały prasowe)
do46kfk

"Ucho Prezesa" stało się absolutnym fenomenem. Serial autorstwa Roberta Górskiego szturmem podbił internet, stając się jedną z najczęściej komentowanych produkcji ostatnich miesięcy. Losy bohaterów będących kalką popularnych polskich polityków śledzą tysiące widzów. Po kilku tygodniach przerwy ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków.

"Gabinet przemeb... umeblowany, ekipa w gotowości, aktorzy (ci starsi i ci zupełnie nowi) przebierają nóżkami. Praca wre! Ucho Prezesa właśnie rozpoczęło zdjęcia do kolejnego sezonu. Czekacie?" - czytamy na oficjalnym fanpage'u serialu.

Przypominamy, że od 21 stycznia 2018 r. Telewizja WP jako jedyny nadawca w Polsce emituje "Ucho prezesa". Na antenie pojawiają się zarówno najnowsze odcinki, jak i te z poprzednich sezonów. Emisja w niedziele i poniedziałki o 20:00.

do46kfk

Od niedawna Telewizja WP dostępna jest również w sieci kablowej Multimedia Polska na kanale 38. Można ją odbierać także w większości sieci kablowych w tym: UPC (dekoder Mediabox kanały 23, 158; dekoder Horizon 12, 116), Vectra (kanały 175, 194), Toya (kanał 17), Inea (kanał 28), Netia (kanał 29). Telewizję WP można oglądać również w Cyfrowej Telewizji Naziemnej (DVB-T) oraz na platformie nc+ (kanał 170).

Jak dostroić odbiornik będący w zasięgu Cyfrowej Telewizji Naziemnej (DVB-T)? Szczegółową instrukcję znajdziesz TUTAJ.

do46kfk

Podziel się opinią

Share

do46kfk

do46kfk