Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa": Mamy nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu!

Już 7 września premierę będzie miał pierwszy odcinek drugiego sezonu "Ucha Prezesa". Dziś już możecie zobaczyć u nas zdjęcia z planu, na których widać Andrzeja Seweryna jako Jarosława Gowina!

"Ucho Prezesa":  Mamy nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu!Źródło: Youtube.com
d2d0988
d2d0988

Tak, jak pisaliśmy wcześniej, do obsady dołączył Andrzej Seweryn wcielający się w Jarosława Gowina. Polityk sam zgłosił chęć być sparodiowanym w produkcji i zaproponował... Georga Clooneya jako aktora mogącego go zagrać. Twórcy Ucha odpowiedzieli na ten żart, że prawdopodobnie nie będzie to możliwe ze względów budżetowych.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Mamy wiele zgłoszeń od aktorów – wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów, jak Andrzej Seweryn, na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci – powiedział Robert Górski w rozmowie z Rzeczpospolitą.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Górski zapewnił, że w miniserialu zajdzie sporo zmian. Nie mógł pozostać obojętny na ostatnie wydarzenia i fakt, że podczas protestów przeciwko zmianom w sądownictwie tłumy skandowały "Adrian, Adrian", próbując pobudzić prezydenta do działania. Satyryk przyznał, że to, co działo się na scenie politycznej w ostatnich miesiącach, znajdzie odzwierciedlenie w serialu. Zaznaczył jednak, że nie spodziewał się, z jak wielkim odzewem spotka się jego produkcja i że zabawny komentarz, którym miał być, miał taki wpływ na politykę.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Spytaliśmy Mikołaja Cieślika o reakcje politykow na serial:

Opis odcinka „Twarze, maski, mordy”
Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia... Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie?

d2d0988
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d0988