Trwa ładowanie...

Tyszka o Wolińskim: "On jak czegoś nie zmaca raz dziennie, to jest bardzo smutny"

Share
Tyszka o Wolińskim: "On jak czegoś nie zmaca raz dziennie, to jest bardzo smutny"Źródło: TVN
d2zwu60

Marcin Tyszka i Dawid Woliński nie ustają w promowaniu swojego autorskiego programu, który zadebiutuje już 5- tego marca. Tym razem, w zapowiedzi show niepokorni jurorzy ”Top model” zdradzają swoje erotyczne fantazje. Wśród gadżetów maska Batmana i dmuchana lala? Które akcesorium należy do kogo?

Po ciężkiej pracy w zoo i wyprawy pod samiuśkie Tatry, gospodarze programu "Woli i Tysio na pokładzie" w końcu zabrali się za bardziej przyjemną pracę. Przynajmniej tak sugeruje kolejny materiał promocyjny, w którym projektant i fotograf zapraszają do oglądania swojego show.

Dawid Woliński ochoczo prezentuje się w masce Batmana i zapewnia widzów, że jest "silny i seksowny", natomiast Marcin Tyszka przedstawia ulubioną koleżankę Dawida - dmuchaną lalkę.

d2zwu60

Jak wyjaśnia fotograf, gumowa towarzyszka pomaga Dawidowi w kluczowej kwestii, z którą jak powszechnie wiadomo, projektant ma duży problem:
- On jak czegoś nie zmaca raz dziennie, to jest bardzo smutny, więc żeby nie zmacał dziś żadnej modelki, przyniesiono mu dwie gumowe lalki - wyjaśnia Tyszka.

Szkoda, że nikt nie wpadł na ten pomysł wcześniej, przed wybuchem skandalu z macaniem uczestniczek programu o modelkach. Być może gdyby Woliński dysponował taką lalką w trakcie show, uniknęlibyśmy żenujących wydarzeń w ”Top model”.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2zwu60
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zwu60
d2zwu60