Trwa ładowanie...
d28oxm3

TYLKO W WP: Królikowski i Wieniawa gwiazdami nowej edycji "Azja Express"? Para ma swoje pięć minut

Nie da się ukryć, że aktorska para ma teraz swój czas. Jak udało nam się dowiedzieć, TVN chce zatrudnić ich do swojego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wieniawa i Królikowski wystąpią w nowej edycji "Azja Express"?
Wieniawa i Królikowski wystąpią w nowej edycji "Azja Express"? (ONS.pl)
d28oxm3

Julia Wieniawa dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w serialu "rodzinka.pl" w TVP. Młoda aktorka cieszy się ogromną sympatią widzów i jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera z miesiąca na miesiąc nabiera tempa.

Gwiazda dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca" w Polsacie, a także razem z Antkiem Królikowskim pojawi się w programie "The Story of My Life - Historia naszego życia" w tej samej stacji. To jednak nie wszystko! Jak udało nam się ustalić, o Wieniawę i Królikowskiego stara się też TVN.

- Toczą się rozmowy na temat udziału Julki i Antka w nowej edycji "Azja Express". Jak na razie nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje, ale wiele wskazuje na to, że w maju wylecą na nagrania - zdradza WP Gwiazdy osoba z otoczenia pary.

d28oxm3

Zakochani rzadko pojawiają się razem na salonach i nie afiszują się ze swoim związkiem. Nie da się jednak ukryć, że udział w programie "Azja Express" byłby dla nich sporym wyzwaniem i sprawdzianem dla ich relacji.

- Ta oferta jest dla nich kusząca, ponieważ oboje lubią podróżować - dodaje nasz informator.

Chcielibyście zobaczyć Julką Wieniawę i Antka Królikowskiego w show TVN-u?

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa dziękuje Vedze: "Otworzył mnie, nakręcał do popłakania się"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d28oxm3

Podziel się opinią

Share
d28oxm3
d28oxm3