Trwa ładowanie...

TYLKO U NAS: Sławomir o Eurowizji 2018: "Nie chciałbym zawieść fanów, bo wiem, że na mnie czekają"

Sławomir Zapała w rozmowie z Wirtualną Polską informuje, że nie wystąpi w polskich eliminacjach do Eurowizji 2018. W tym czasie czeka go trasa koncertowa po Europie. Wokalista nie chce odwoływać koncertów. Istnieje jednak duża szansa, że w konkursie Eurowizji, weźmie udział w 2019 r.

d2pqbhz
d2pqbhz

"Byłem na wakacjach, na które czekaliśmy sześć lat. Polecieliśmy daleko na gorące wyspy. Dowiedziałem się wtedy, że trzeba bardzo szybko zgłosić premierową piosenkę, a według mnie pośpiech upokarza. Wolę się dobrze przygotować i mieć dopieszczony materiał." - wyznaje w rozmowie z Wirtualną Polską artysta.

Sławomir dzięki swoim - już dzisiaj kultowym przebojom, zdobył sympatię fanów na całym świecie. Największą popularność przyniosła mu piosenka "Megiera", a jego ostatni hit "Miłość w Zakopanem" ma już 112 milionów wyświetleń na YouTube. Tym bardziej gwiazda rock polo, nie chce rozczarować fanów.

"W tym roku, kiedy odbywa się Eurowizja, zaczynamy koncertować po Europie. Musiałbym odwoływać koncerty, a nie chciałbym zawieść fanów, bo wiem, że czekają na Sławomira." - tłumaczy piosenkarz.

Przypomnijmy, że Polska bierze udział w konkursie Eurowizji od 1994 roku. Reprezentująca wówczas Polskę Edyta Górniak zajęła drugie miejsce z piosenką "To nie ja!". Do dnia dzisiejszego, to największy sukces Polaków w tym konkursie. 63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się w dniach 8, 10 i 12 maja w Lizbonie.

Czy waszym zdaniem Sławoimr Zapała ma szansę wygrać konkurs Eurowizji?

d2pqbhz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pqbhz