Trwa ładowanie...

TYLKO U NAS: Polska piosenka znowu wraca do Sopotu!

To już pewne. Bursztynowy Słowik wraca do Opery Leśnej. W dniach 18-20 sierpnia startuje festiwal TOP OF THE TOP Sopot Festival. Jest to niezwykła niespodzianka dla fanów polskiej piosenki, ponieważ przez trzy dni na jednej scenie wystąpią najwięksi artyści.

TYLKO U NAS: Polska piosenka znowu wraca do Sopotu!Źródło: ONS.pl
d1s1x9l
d1s1x9l

Format i nazwa mają nawiązywać do organizowanego w Sopocie w latach 2012-2013 festiwalu Top of the Top, który produkowała telewizja Polsat (w 2014 roku był to Polsat Sopot Festival). Impreza ma być kontynuacją kultowego sopockiego festiwalu, w którym artyści będą walczyć o Bursztynowego Słowika.

- Potwierdzam, że festiwal TOP OF THE TOP Sopot Festival odbędzie się w tym roku w Operze Leśnej w Sopocie – powiedziała w rozmowie z WP Teleshow Katarzyna Sadecka-Matejko, z-ca dyrektora ds. Opery Leśnej.

Co prawda ostatnie szczegóły są wciąż dopinane, jednak swój występ potwierdzili już m.in.: Edyta Górniak, Kayah, Ania Wyszkoni, Kombii, Natalia Nykiel, Blue Cafe, Lemon, Feel, Pectus, Kasia Stankiewicz i Varius Manx, De mono, Izabela Trojanowska, Kasia Kowalska, Kobranocka i wielu innych artystów.

Cieszycie się, że Polska piosenka znowu wraca do Sopotu?

d1s1x9l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s1x9l