Trwa ładowanie...
df7av7c

TYLKO U NAS: Polska piosenka znowu wraca do Sopotu!

To już pewne. Bursztynowy Słowik wraca do Opery Leśnej. W dniach 18-20 sierpnia startuje festiwal TOP OF THE TOP Sopot Festival. Jest to niezwykła niespodzianka dla fanów polskiej piosenki, ponieważ przez trzy dni na jednej scenie wystąpią najwięksi artyści.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TYLKO U NAS: Polska piosenka znowu wraca do Sopotu!
(ONS.pl)
df7av7c

Format i nazwa mają nawiązywać do organizowanego w Sopocie w latach 2012-2013 festiwalu Top of the Top, który produkowała telewizja Polsat (w 2014 roku był to Polsat Sopot Festival). Impreza ma być kontynuacją kultowego sopockiego festiwalu, w którym artyści będą walczyć o Bursztynowego Słowika.

- Potwierdzam, że festiwal TOP OF THE TOP Sopot Festival odbędzie się w tym roku w Operze Leśnej w Sopocie – powiedziała w rozmowie z WP Teleshow Katarzyna Sadecka-Matejko, z-ca dyrektora ds. Opery Leśnej.

Co prawda ostatnie szczegóły są wciąż dopinane, jednak swój występ potwierdzili już m.in.: Edyta Górniak, Kayah, Ania Wyszkoni, Kombii, Natalia Nykiel, Blue Cafe, Lemon, Feel, Pectus, Kasia Stankiewicz i Varius Manx, De mono, Izabela Trojanowska, Kasia Kowalska, Kobranocka i wielu innych artystów.

Cieszycie się, że Polska piosenka znowu wraca do Sopotu?

df7av7c

Podziel się opinią

Share
df7av7c
df7av7c