TYLKO U NAS! Po sukcesie w Zakopanem Sławomir pojedzie na Eurowizję? "Miałbym spore szanse"

Muzyk był jedną z gwiazd podczas sylwestrowego koncertu w Zakopanem. "Król Sylwestra" opowiedział nam o swoich wrażeniach, a także zdradził, czy weźmie udział w Eurowizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir Zapała okazał się królem Sylwestra
Sławomir Zapała okazał się królem Sylwestra (ons.pl)
WP

Muzyk grający rock polo bez wątpienia porwał zakopiańską publiczność i widzów przed telewizorami. Jego piosenka "Miłość w Zakopanem" jest najpopularniejszą polską piosenką na YouTube, a wyświetliło ją ponad 72 miliony osób. Nic dziwnego, że podczas zakopiańskiego Sylwestra niemal każda osoba znała tekst i chętnie śpiewała z całym zespołem.

Jak Sławomir wspomina tamten wyjątkowy wieczór?

- Zimowa stolica Polski słynie z dobrej zabawy. Legenda się potwierdziła. Poniosło nas Rock Polo. Górale mówili, że takiej ilości ludzi w Zakopanem jeszcze nie było - powiedział w rozmowie z WP Gwiazdy.

WP

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat występu muzyka. Fani rock polo i twórczości Sławomira okrzyknęli go "królem Sylwestra w Zakopanem". Artysta nie ukrywa, że jest to bardzo przyjmne i budujące.

- Czuję się wspaniale. Już na kilka dni przed Sylwestrem fani bawili się przy "Miłości w Zakopanem", tańcząc i śpiewając na Krupówkach. To dla nas ogromna radość, widząc, jak moja muzyka działa na ludzi.

WP

Sławomir bardzo dużo koncertuje, a jego grafik jest napięty. Mimo to nie wyobraża sobie inaczej spędzać ostatniego wieczoru w roku niż na scenie.

- Koncerty to nasze życie. Dostajemy dużo dobrej energii, bardzo to lubimy. Cieszymy się z każdego spotkania z publicznością.

Nie da się ukryć, że Sławomir ma ogromne grono fanów, także poza granicami Polski. Jego muzyka cieszy się ogromną popularnością, dlatego zapytaliśmy go, czy zgłosiłby się na Eurowizję. Wszak TVP ogłosiła właśnie termin i zasady polskich preselekcji.

- Dostałem ok. 100 tys. takich propozycji od fanów. Można je przeczytać na naszym kanale YouTube. Wiem, że jeśli wystartuję - bedą na mnie głosować. Miałbym spore szanse, ponieważ wielu moich fanów mieszka poza granicami ojczyzny.

WP

Czy ostatecznie Sławomir zdecyduje się na udział w konkursie? Tego dowiemy się niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir Zapała gościem w Pudelek Show

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP