Trwa ładowanie...

Tylko u nas: Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"? Znamy odpowiedź!

W mediach sporo się mówi o powrocie Joanny Koroniewskiej do serialu "M jak miłość" na pogrzeb serialowego ojca, czyli Lucjana Mostowiaka. Ile w tym prawdy?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tylko u nas: Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"? Znamy odpowiedź!Źródło: ONS.pl
d2q756d
d2q756d

Śmierć Witolda Pyrkosza była szokiem dla wszystkich fanów "M jak miłość". Scenarzyści od razu zaczęli zmieniać scenariusz, przygotowując się do pogrzebu serialowego Lucjana. Produkcja liczyła, że uda się jej zaprosić na plan Joannę Koroniewską, która przed kilkoma laty wcielała się w postać Małgosi, córki seniora rodu Mostowiaków. Kiedy aktorka podjęła decyzję o opuszczeniu obsady serialu, twórcy wysłali jej bohaterkę do USA. Wszyscy mieli jednak nadzieję, że Koroniewska zrobi wyjątek i pojawi się na pogrzebie serialowego ojca.

- To jest jej decyzja, ale na pewno trudno uzasadnić, że nie przyjeżdża na pogrzeb serialowego ojca. Myślę, że pani Joanna powinna to zrobić, choćby na jedną, dwie sceny. Ja bym jej to bardzo radziła. Myślę, że w takim wypadku trzeba zrozumieć też emocje widzów i nie być przeciwko nim. Okazać szacunek dla tej postaci i dla tego aktora, z którym pracowała przez kilka lat. Choćby z tego powodu powinna to zrobić - powiedziała scenarzystka Ilona Łepkowska na łamach "Rewii".
Co w takim razie wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach? Ostatni wyemitowany odcinek serialu sugerowałby, że widzowie znów zobaczą ekranową Małgosię wśród Mostowiaków.

- Rzeczywiście w ostatnim przed wakacjami odcinku "M jak miłość" Wojtusiowi (Feliks Matecki) wydawało się, że widzi przed szpitalem Małgosię. Niestety, nie mogę zdradzić, co w związku z tym wydarzy się w nowym sezonie serialu. W tej chwili mogę powiedzieć tylko tyle, że scenarzyści szykują dla widzów sporo niespodziewanych zwrotów akcji - powiedziała Karolina Baranowska z MTL Maxfilm w rozmowie z WP Teleshow.
Postanowiliśmy jednak dopytać, czy tajemnicze niespodzianki oznaczają powrót Joanny Koroniewskiej na plan serialu.

- Nic więcej teraz nie mogę powiedzieć, oprócz tego, że na chwilę obecną nie ma rozmów z Joanną Koroniewską o jej ewentualnym powrocie - podsumowała Baranowska w rozmowie z nami.

Zobacz także: Maciej Dowbor o figurze Joanny Koroniewskiej

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2q756d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q756d