Trwa ładowanie...

TYLKO U NAS: Anna Guzik miałaby zniknąć z "Na Wspólnej"? Mamy komentarz produkcji

Jeszcze nie ucichły echa wiadomości, że Marta Wierzbicka odchodzi z "Na Wspólnej", a media już podchwyciły temat, że w jej ślady może pójść Anna Guzik. Jaka jest prawda?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TYLKO U NAS: Anna Guzik miałaby zniknąć z "Na Wspólnej"? Mamy komentarz produkcjiŹródło: ONS.pl
d23u5fs

Jak często w przypadku plotek bywa, tylko część sensacyjnych doniesień jest prawdziwa. Z serialem rzeczywiście pożegnała się Marta Wierzbicka, ale widzowie niebawem zobaczą ją w nowej roli. - Z ogromną satysfakcją patrzyliśmy, jak przez ponad 11 lat Marta Wierzbicka nie tylko dorastała, ale i rozwijała się aktorsko na planie serialu "Na Wspólnej". Trzymamy za nią mocno kciuki. Odcinki z udziałem aktorki będą emitowane do sierpnia. Przygotowane przez scenarzystów zakończenie wątku nie wyklucza ewentualnego powrotu postaci. Marta nadal będzie jednak związana z TVN – we wrześniu widzowie zobaczą ją w drugiej edycji programu "Azja Express" – komentowała w oficjalnym oświadczeniu Joanna Górska, dyrektor działu PR Grupy TVN.

Scenariusz, w którym również Anna Guzik rezygnuje z serialu, wydawał się o tyle prawdopodobny, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka i urlop macierzyński mógłby być ku temu pretekstem. Z takimi rewelacjami śpieszył "Fakt", ale jak dowiedzieliśmy się w produkcji, doniesienia te są nieprawdziwe.

- Anna Guzik jest jedną z czołowych aktorek serialu TVN "Na Wspólnej". Nie ma planów, aby jej bohaterka zniknęła z ekranu. Wręcz przeciwnie – już od września w życiu serialowej Żanety pojawią się nowe wyzwania. Publikowane w mediach informacje o odejściu Anny Guzik są nieprawdziwe – tłumaczyła nam Grażyna Kozłowska, producent serialu "Na Wspólnej".
O odejściu Anny Guzik z serialu nie ma więc mowy. Co więcej, narodziny dziecka także nie sprawią, że aktorka nagle zniknie z ekranów. Odcinki nagrywane są z dużym wyprzedzeniem, a więc będziemy mogli ją oglądać na ekranie jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy. Co więcej, można się spodziewać, że produkcja pójdzie aktorce na rękę, podobnie jak przy narodzinach bliźniaczek tak, by spokojnie mogła pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Dodatkowo mówi się o tym, że jej bohaterka, Żaneta, także spodziewa się dziecka. Jej córka będzie miała siostrzyczkę czy braciszka? Przekonamy się niebawem w "Na Wspólnej".

Zobacz także: Jak Anna Guzik łączy pracę z obowiązkami mamy?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d23u5fs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23u5fs
d23u5fs