Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Zaskakująca decyzja widzów - w finale zobaczymy zespół ludowy oraz formację Top Toys

Share
"Tylko taniec": Zaskakująca decyzja widzów - w finale zobaczymy zespół ludowy oraz formację Top Toys
Źródło: Polsat/Studio69
dbtngb5

Chyba nikt się nie spodziewał takiego scenariusza! Piątkowy „Tylko taniec. Got to Dance” był już drugim półfinałowym odcinkiem na żywo. Po raz pierwszy za stołem jurorskim zobaczyliśmy Alana Andersza - po miłym powitaniu jakie zgotowała mu Kasia Kępka, Alan tak skomentował swoją obecność w show: - Tęskniłem jak cholera!

I tym razem nie zabrakło emocji! Zobaczyliśmy występy kolejnych 10 półfinalistów. Jednak do Wielkiego Finału mogą wejść tylko 2 podmioty - tym razem, dzięki dość zaskakującej decyzji widzów, do dalszego etapu przeszli: właśnie ludowa formacja - Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka" oraz koszalińska grupa Top Toys.

Chyba największym zaskoczeniem była informacja, że do ścisłego finału awansuje formacja ludowa - Ziemia Myślenicka. W łącznej ocenie jurorów dostali aż 3 czerwone gwiazdki - tylko Krystyna Mazurówna była na TAK i dała zieloną gwiazdkę!

Po występie folkowego zespołu jurorzy komentowali: - Jest stare, ale jare! - tak oceniła ich występ Krystyna Mazurówna.
Krytyczny okazał się Michał Malitowski: Wiem, że tradycja powinna mieć lepszy warsztat, bardzo nierówny poziom, zielona gwiazdka dla pana Piotrka za promowanie tańca ludowego, ale ode mnie czerwona gwiazdka na finał.
Alanowi występ też się średnio podobał: - Technika jest różna, myślałem, że pokażecie coś, co nas zaskoczy - za słabo dla mnie.

dbtngb5

Drugi finalista, formacja Top Toys, zebrała za to same pozytywne opinie od jurorów:
Alan: - Było bardzo dobrze!
Liszowska: - Energia równa się Top Toys, doskonałe pomysły, chodzenie w szpagacie, motor, drogocenna energia - macie w sobie coś bezcennego, czyli przyjaźń.
Od Malitowskiego usłyszeli: - Damy mnie nie pociągają, nie tańczycie jak damy - i to jest komplement! Dla mnie było o wiele lepiej niż na castingu.
Komentarz Mazurówny: - Ja mam gust o wiele bardziej młodzieżowy od reszty jurorów, do niczego się nie mogę przyczepić - to jest przyszłość świata! Nowy Jork przed nimi stoi otworem!

„Tylko taniec” powstaje na licencji programu “Got to dance” – premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale - Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International – ta sama, która jest właścicielem licencji formatu „Must be the music”, również realizowanego w Telewizji Polsat. Producentem obu programów jest Jan Kępiński.

(fot. Polsat/Studio69)
Źródło: (fot. Polsat/Studio69)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dbtngb5

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dbtngb5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbtngb5
dbtngb5