Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": taniec Malitowskiego nie zadowala jego trenera?!

Share
"Tylko taniec": taniec Malitowskiego nie zadowala jego trenera?!Źródło: fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek
d3470nc

Michał Malitowski, juror programu "Tylko taniec" wyznał, że swoje taneczne umiejętności szkoli pod okiem niezwykłego trenera, którego nazywa "szamanem". Ja jednak stwierdził tancerz, którego talent ma wielbicieli na całym świecie, jego występy nie zawsze zadowalają trenera. Jak to możliwe?

Michał Malitowski to niezwykle uznany tancerz, który fanów ma nawet wśród japońskiej rodziny cesarskiej. W Azji, a zwłaszcza w Japonii i Chinach, Malitowski to prawdziwa gwiazda, której występy gromadzą wielotysięczną widownię. Pomimo tego, taniec Malitowskiego nie wszystkich satysfakcjonuje.

Juror programu "Tylko taniec" przyznał w wywiadzie dla magazynu "Gala", że jego wymagający trener nie szczędzi mu krytyki:
- Mój trener Ruud Vermey jest bardzo rzadko zadowolony z tego, jak tańczę. Mogę być oklaskiwany przez tysiące osób w Chinach, na co on powie, że wypadłem słabo - wyznaje Malitowski, w dalszej części rozmowy wyjaśniając, dlaczego swojego nauczyciela nazywa "szamanem":
- Jego "szamanizm" jest związany z tym, że ucieka się do niekonwencjonalnych sposobów uczenia - tłumaczy Malitowski.

d3470nc

Krytyka "szamana" nie jest jednak dla tancerza wyjątkowo dotkliwa. Malitowski doskonale zdaje sobie sprawę, z poziomu umiejętności jaki prezentuje:
- Mam swojego trenera, który jest wspaniałym nietuzinkowym człowiekiem, który rozumie, że w rezultacie jest zupełnie bezużyteczny (śmiech) - wyznaje juror.

(fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)
(fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3470nc

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3470nc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3470nc
d3470nc