"Tylko taniec": taniec Malitowskiego nie zadowala jego trenera?!

"Tylko taniec": taniec Malitowskiego nie zadowala jego trenera?!
Źródło zdjęć: © fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek

22.03.2012 10:05, aktual.: 25.11.2013 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Malitowski, juror programu "Tylko taniec" wyznał, że swoje taneczne umiejętności szkoli pod okiem niezwykłego trenera, którego nazywa "szamanem". Ja jednak stwierdził tancerz, którego talent ma wielbicieli na całym świecie, jego występy nie zawsze zadowalają trenera. Jak to możliwe?

Michał Malitowski to niezwykle uznany tancerz, który fanów ma nawet wśród japońskiej rodziny cesarskiej. W Azji, a zwłaszcza w Japonii i Chinach, Malitowski to prawdziwa gwiazda, której występy gromadzą wielotysięczną widownię. Pomimo tego, taniec Malitowskiego nie wszystkich satysfakcjonuje.

Juror programu "Tylko taniec" przyznał w wywiadzie dla magazynu "Gala", że jego wymagający trener nie szczędzi mu krytyki:
- Mój trener Ruud Vermey jest bardzo rzadko zadowolony z tego, jak tańczę. Mogę być oklaskiwany przez tysiące osób w Chinach, na co on powie, że wypadłem słabo - wyznaje Malitowski, w dalszej części rozmowy wyjaśniając, dlaczego swojego nauczyciela nazywa "szamanem":
- Jego "szamanizm" jest związany z tym, że ucieka się do niekonwencjonalnych sposobów uczenia - tłumaczy Malitowski.

Krytyka "szamana" nie jest jednak dla tancerza wyjątkowo dotkliwa. Malitowski doskonale zdaje sobie sprawę, z poziomu umiejętności jaki prezentuje:
- Mam swojego trenera, który jest wspaniałym nietuzinkowym człowiekiem, który rozumie, że w rezultacie jest zupełnie bezużyteczny (śmiech) - wyznaje juror.

Obraz
© (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)
Obraz
© (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także