Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": słynny Kaczorex wymiata na scenie!

Share
"Tylko taniec": słynny Kaczorex wymiata na scenie!
Źródło: GM/POLSAT
d3nvn4k

W przyszłym odcinku programu "Tylko taniec. Got to dance" jednym z uczestników będzie znany w środowisku tanecznym Kaczorex!

Kiedy w wieku 8 lat Michał Kaczorowski wykonywał swoje pierwsze kroki breakowe, stawiając je na wytartej wykładzinie w szkolnej świetlicy we Włocławku, nie przypuszczał, że kilkanaście lat później wyjdzie na scenę w Londynie jako Kaczorex - jeden z szesnastu najlepszych popperów zaproszonych do finału jednego z najważniejszych światowych wydarzeń streetdanceowch: "UK Bboy Championship".

Jedna z jego dewiz życiowych, którymi się kieruje, brzmi: "granica jest tylko tam, gdzie sam sobie ją postawisz. Nie stawiając jej wcale, będziesz kim tylko zechcesz". Patrząc na jego dokonania, można powiedzieć, że skutecznie broni swojej tezy.

d3nvn4k

Pomimo, że popping tańczy przez 5 lat osiągnął w nim naprawdę dużo: reprezentował Polskę na międzynarodowych zawodach Eurobattle (Portugalia) i jako pierwszy Polak w historii (wraz z Lipskeem) występował w finałowych Juste Debout we Francji (najbardziej znane i prestiżowe zawody taneczne na świecie).

Alan Andersz w trakcie jego występu komentował:

- Jaki to jest gość! Jaki to jest kozak, jaki to jest kooozaaaak!

Po występie Alan i Jujka wstali z miejsc i klaskali, byli pod wrażeniem! Jak wam się podoba Kaczorex? Więcej już 27 września w programie *"Tylko taniec. Got to dance" o godz. 20.00 w Polsacie! *

(fot. GM/POLSAT)
Źródło: (fot. GM/POLSAT)
(fot. GM/POLSAT)
Źródło: (fot. GM/POLSAT)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3nvn4k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nvn4k
d3nvn4k