Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Rozbrajająca szczerość jurorki - "nie znam się na tańcu"

"Tylko taniec": Rozbrajająca szczerość jurorki - "nie znam się na tańcu"Źródło: AKPA
d25vxdz
d25vxdz

Joanna Liszowska jest jednym z czterech jurorów nowego show Polsatu - "Tylko taniec", którzy będą oceniać taneczne umiejętności uczestników. Popularna aktorka znana jest ze swojego zamiłowania do tańca i estradowych występów, jak jednak zdradziła, wcale nie zna się na tej dziedzinie!

Debiutująca w roli jurorki Joanna Liszowska nie zamierza udawać, że w kwestiach tańca jest profesjonalistką. W rozmowie dla magazynu "Party" aktorka zdradziła, jaką będzie jurorką i przy okazji wyznała, że jej wiedza na temat tańca jest niewielka:
- Podchodzę do ludzi z życzliwością i na pewno będę szukała pozytywów. Trudno, żebym kogoś krytykowała za mało perfekcyjne wykonany krok, ponieważ kompletnie nie znam się na tańcu - powiedziała Liszowska.

Dlaczego więc to właśnie aktorka znalazła się w gronie sędziów nowego talent show?

Odpowiedź jest prosta. W programie nie mogą występować wyłącznie profesjonaliści, zwłaszcza jeśli nie są za bardzo znani szerszej publiczności jak np. Michał Malitowski. Do telewizyjnych show ściągane są znane twarze, które zagwarantują oglądalność.

d25vxdz

Po ostatnim wybiegu Tomasza Lisa, który do swojego publicystycznego programu zaprosił Kasię Cichopek i Joannę Koroniewską, decyzja producentów programu "Tylko taniec" nie powinna budzić niczyjego zdziwienia.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d25vxdz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25vxdz