Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": nie samym tańcem żyje człowiek, czyli wszystkie zawody Mazurówny

"Tylko taniec": nie samym tańcem żyje człowiek, czyli wszystkie zawody MazurównyŹródło: fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek
d2vsmz4

Krystyna Mazurówna - legenda polskiej estrady nie zajmowała się w swoim życiu wyłącznie tańcem. Jurorka programu "Tylko taniec" w swojej wieloletniej karierze spróbowała najróżniejszych profesji, o których nigdy byście ją nie podejrzewali!

W wywiadzie dla magazynu "Viva", choreografka i tancerka opowiedziała m.in. o trudnych początkach swojej działalności w Paryżu, gdzie przeprowadziła się pod koniec lat 60.

Jak wspominała jurorka tanecznego show Polsatu, ciężka sytuacja materialna zmusiła ją do spróbowania swoich sił w licznych, zupełnie nieartystycznych branżach:
- Początki były ciężkie, musiałam spłacać kredyt, a lokatorzy spóźniali się z opłatami. Spróbowałam kilkunastu zawodów. Sprzedawałam bilety na stacji metra, sukienki w hurtowni, biżuterię u jubilera - wylicza jurorka.
Wśród rozmaitych profesji, w których miała okazje sprawdzić się tancerka, była też ta, bliższa jej wyuczonemu zawodowi. Jednak wbrew pozorom artystka wcale nie wspomina jej najlepiej:
- Uczyłam tańca w przedszkolu, ponad 30 rozwrzeszczanych bachorów! Prowadziłam bufet w Casino de Paris, gdzie wcześniej byłam solistką. Zostałam nawet majstrem na budowie. Zorganizowałam sobie ekipę Polaków i robiłam wycenę remontów, zupełnie się na tym nie znając. "Tu jest jakieś siedem na cztery", mówiłam, patrząc na sufit. I nawet się zgadzało. "Ale pani ma oko!", słyszałam. Sama spałam na materacu w pustym mieszkaniu - wyznaje dziennikarce "Vivy" Mazurówna.

d2vsmz4

Pomimo iż paryskie początki nie były łatwe, Krystyna Mazurówna wspomina odległe czasy z uśmiechem i zauważa pozytywne strony tych doświadczeń:
- To było nowe wyzwanie. Ciekawiły mnie nowe rzeczy, a tak zostałabym tylko tym łabędziem w balecie - podkreśla jurorka.

(fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek )
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek )
(fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek )
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek )

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2vsmz4

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2vsmz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vsmz4