Tylko taniec: Mroczny Łabędź zaskoczył jurorów

Tylko taniec: Mroczny Łabędź zaskoczył jurorów
Źródło zdjęć: © Polsat/Studio 69

10.10.2012 10:30, aktual.: 25.11.2013 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia tańczy od 4 roku życia. Kiedyś ktoś bardzo mądry powiedział, że jeśli praca jest pasją, to tak jakby sie nie pracowało - można zatem powiedzieć, iż pomimo faktu, że pracuje po kilkanaście godzin dziennie, to tak jakby nie pracowała, bo wszystko co robi to jej pasja. Nie potrzebuje innych hobby, rozrywek, itd.

Studiowała aż cztery kierunki: prawo, psychologię, aktorstwo i historię sztuki. Dodatkowo, przeszła chyba najcięższą szkołę - baletową - która dała jej perfekcjonizm, rygor, skrupulatność, dociekliwość, systematyczność i dyscyplinę. A te przekładają się później - jak sama twierdzi - na całe życie, bo w połączeniu z inteligencją dają nadludzkie wyniki. Marzeń nie zdradza - tylko je realizuje.

fot.Polsat/Studio 69

Przyszła do "Tylko taniec""Tylko taniec" i zaskoczyła wszystkich. To, co zaprezentowała na scenie jest naprawdę imponujące. Jednak same opinie jurorów ją lekko zaskoczyły. Żeby nie powiedzieć - rozczarowały i wkurzyły? Na co liczyła? Jak na zawodowca - czyżby spodziewała się innej oceny?

Zobaczcie jak tańczy!

A więcej już w piątek o godz. 20.00 w Polsacie!

Co usłyszy od jurorów i jak zareaguje na ich opinie?

fot. Polsat/Studio 69

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także