Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Michał Malitowski... na karcie miejskiej w Tajwanie!

Share
"Tylko taniec": Michał Malitowski... na karcie miejskiej w Tajwanie!
Źródło: Polsat
d1vj60e

*Michał Malitowski, światowej sławy tancerz, w Polsce znany jest głównie z bycia jurorem w programie "Tylko taniec". Największą popularność osiągnął jednak w Azji, gdzie traktowany jest jak gwiazda światowego formatu. W Chinach i Japonii jest tak samo popularny jak gwiazdy Hollywood.*

Na jego występy przychodzą dziesiątki tysięcy fanów. Miłośnikiem jego talentu jest sam Książę Japonii Takahito i partnerka legendarnego Freda Astera – Cyd Charisse. Ma własną linie butów i ubrań. I współtworzy szkołę w Hongkongu, w której od lat organizuje pokazy tańca.

d1vj60e

Ma 30 lat. Tańczy od 20. Jako dziecko marzył, by wirować jak Michael Jackson. Gdy wychodzi na parkiet w Londynie, Tokio czy Los Angeles, tysiące osób skandują jego imię. Wielkie zainteresowanie tańcem w Azji sprawia, że jego występy relacjonowane są dla dziesiątek tysięcy osób na telebimach, a billboardy z jego sylwetką wiszą na największych drapaczach chmur.

Właśnie dzięki swojej ogromnej popularności, wizerunek Malitowskiego został umieszczony całkiem niedawno również na serii kart miejskich dostępnych w Tajwanie. Karty z podobizną tancerza cieszą się obecnie dużym powodzeniem, zwłaszcza wśród tysięcy fanów talentu Michała. Dzięki nim mieszkańcy mogą dosłownie podróżować ze swoim ulubieńcem po całym Tajwanie.

Zobaczcie sami!

(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1vj60e

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1vj60e

Podziel się opinią

Share
d1vj60e
d1vj60e