Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Mazurówna nie chciała być jurorką! Dlaczego zmieniła zdanie?

Share
"Tylko taniec": Mazurówna nie chciała być jurorką! Dlaczego zmieniła zdanie?
Źródło: AKPA
d46sxq5

Krystyna Mazurówna, najbarwniejsza jurorka programu "Tylko taniec" przyznała, że udział w programie wcale nie był jej marzeniem. Nad występy w telewizji legendarna tancerka wyżej ceni sobie działalność artystyczną. Dlaczego więc* Mazurówna*dołączyła do grona jury i kto ją do tego przekonał?

To szczere wyznanie Krystyny Mazurówny pojawiło się w tygodniku "Twoje Imperium".
Jak stwierdziła tancerka, powrót do Polski i praca przed kamerami nie należały do jej priorytetów:
- To wcale nie było moim marzeniem. Zdecydowanie wolę działalność kreatywną i twórczą - zdradziła czytelnikom czasopisma tancerka i wyjaśniła co, a raczej kto przekonał ją do udziału w tanecznym show Polsatu:
- Do zasiadania w jury przekonała mnie sama Nina Terentiew. Napisała do mnie tylko jeden e-mail, a ja od razu się zgodziłam. Nie znając nawet ludzi, którzy będą oceniać uczestników programu razem ze mną. Teraz, gdy już ich znam, jestem oczarowana wszystkimi, chociaż każdy juror jest jakby z innej bajki - podkreśla Mazurówna.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d46sxq5

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d46sxq5

Podziel się opinią

Share
d46sxq5
d46sxq5