Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Już dziś pierwszy półfinał na żywo!

Share
"Tylko taniec": Już dziś pierwszy półfinał na żywo!Źródło: fot. POLSAT/studio69
davs7pl

Już dzisiaj pierwszy odcinek na żywo tanecznego show "Tylko taniec". Zobaczymy pierwszą półfinałową dziesiątkę, która powalczy o wejście do finału. Nagrodą główną jest występ na tegorocznym 10. jubileuszowym Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 oraz 100 tysięcy złotych.

W pierwszym półfinale czeka nas spora dawka emocji. Po 6 tygodniach przesłuchań jurorzy podjęli ostateczną decyzję. Do etapu półfinałowego, z uwagi na wysoki poziom uczestników, przeszło w sumie 30 podmiotów.A już w najbliższym pierwszym odcinku live zobaczymy dziesiątkę tych najlepszych z najlepszych. Wszystkie możliwe rodzaje tańca, uczestnicy w różnym wieku, soliści, duety i formacje.

Z każdego odcinka półfinałowego do ścisłego finału przechodzi tylko dwóch uczestników - ci, którzy decyzją widzów otrzymają największą liczbę głosów.

davs7pl

Oto dziesiątka z pierwszego odcinka na żywo: Dawid Ignaczak, Katarzyna Błoch i Marek Zaborowski, Duo Rock, Rapsodia,Takt Chadek, Only Boys, Robert Krajewski, MonsterBots, Belong2Beat, Łukasz Matera i Maciej Skwarek.

"Tylko taniec" powstaje na licencji programu “Got to dance” – premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale - Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International – ta sama, która jest właścicielem licencji formatu ”Must be the music”, również realizowanego w Telewizji POLSAT.

(fot. fot. POLSAT/studio69 )
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 )
(fot. fot. POLSAT/studio69 )
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 )

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

davs7pl

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

davs7pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
davs7pl
davs7pl