Trwa ładowanie...

"Tylko taniec. Got to dance": drugi półfinał w piątek 27 kwietnia

Share
"Tylko taniec. Got to dance": drugi półfinał w piątek 27 kwietniaŹródło: polsat
d28adf7

Już w piątek 27 kwietnia kolejny odcinek na żywo tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Zobaczymy drugą półfinałową dziesiątkę, która powalczy o wejście do finału. Nagrodą główną jest występ na tegorocznym 10. jubileuszowym Sopot TOP trendy Festiwal 2012 oraz 100 tysięcy złotych.

Po 6 tygodniach przesłuchań jurorzy podjęli ostateczną decyzję. Do etapu półfinałowego, z uwagi na wysoki poziom uczestników, przeszło w sumie 30 podmiotów. A już w najbliższym drugim odcinku live zobaczymy kolejną dziesiątkę tych najlepszych z najlepszych. Wszystkie możliwe rodzaje tańca, uczestnicy w różnym wieku, soliści, duety i formacje.

Z każdego odcinka półfinałowego do ścisłego finału przechodzi tylko dwóch uczestników - ci, którzy decyzją widzów otrzymają największą liczbę głosów.

d28adf7

Oto dziesiątka z jutrzejszego drugiego odcinka na żywo:

  1. Top Toys
  2. Monika Musiał
  3. Arkadiusz Szubiński
  4. Joanna i Jarosław Derybowscy
  5. Tomasz Pałasz
  6. Justyna Możdżonek i Mateusz Brzozowski
  7. Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka"
  8. Damn Girls
  9. Caro Dance
  10. Joanna Malik i Michał Woźnica

A już za dwa tygodnie Wielki Finał "Tylko taniec. Got to dance". A w nim sporo emocji - zobaczymy siódemkę najlepszych z najlepszych. Szóstka uczestników to pary z 3 odcinków półfinałowych plus jedna Dzika Karta z Facebooka. W Finale zobaczymy także, obok występów finalistów, specjalne pokazy taneczne jurorów: na scenie pojawią się Joanna Liszowska we fragmencie musicalu "Chicago" oraz Michał Malitowski ze swoją partnerką Joanną Leunis.

"Tylko taniec. Got to dance" powstaje na licencji programu “Got to dance” – premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale - Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International – ta sama, która jest właścicielem licencji formatu ”Must be the music”, również realizowanego w Telewizji POLSAT.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d28adf7

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d28adf7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28adf7
d28adf7