Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Dowbor zdradza jakich uczestników zobaczymy w programie

Share
"Tylko taniec": Dowbor zdradza jakich uczestników zobaczymy w programie
Źródło: AKPA
d3tsbp5

Maciej Dowbor prowadzący "Tylko taniec" tuż przed premierą programu uchylił rąbka tajemnicy na temat uczestników tanecznej rywalizacji. Jak zapewnił prezenter, widzowie mogą liczyć na solidną dawkę energii, jaką za każdym razem oferuje taniec. Jakie jeszcze zalety ma nowy program Polsatu?

Maciej Dowbor, który poprowadzi taneczne show Polsatu wspólnie z Katarzyną Kępką, zdradził publiczności, czego mogą się spodziewać po programie "Tylko taniec" i jakie możliwości show oferuje swoim uczestnikom:
- Program będzie bardzo energetyczny bo taki jest taniec.[...] Program w żaden sposób nie ogranicza uczestników, w związku z czym mogą tańczyć tańce ludowe, tańce towarzyskie, balet, mogą tańczyć w grupie, w formacji - wyjawił dziennikarz Polsatu.

Gospodarz programu zauważa, że ta ogromna różnorodność prezentowanych przez uczestników stylów, jest dla jurorów sporym wyzwaniem, z którym jednak świetnie sobie poradzili:
- To jest niesamowita rzecz, ponieważ trudno jest ocenić w podobny sposób tak diametralnie rożne style, a mimo wszystko nasi jurorzy dają radę - podsumowuje Dowbor dodając też, że castingi obfitowały w ekstremalne przypadki:
- Oczywiście nie brakuje też rożnego rodzaju kosmitów, którzy przychodzą do takich programów, ale to jest tylko wartość sama w sobie. Są to uroczy ludzie, którzy mają wiarę w to co robią. Nieświadomość swoich niedoskonałości ułatwia życia - wyznał z humorem prezenter.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3tsbp5

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3tsbp5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tsbp5
d3tsbp5