Trwa ładowanie...

Tylko taniec: Dowbor i Rock trzymają kciuki za Alana Andersza!

Share
Tylko taniec: Dowbor i Rock trzymają kciuki za Alana Andersza!
Źródło: AKPA
d2o86zw

Dramatyczny wypadek *Alana Andersza poruszył nie tylko widzów i internautów, ale również jego telewizyjnych kolegów. Znajomi aktora trzymają kciuki za jego szybki powrót do zdrowia i zapewniają, że "Tylko taniec" czeka na młodego jurora. Sama Nina Terentiew postanowiła wypowiedzieć się o jego dalszym udziale w tanecznym show.*

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu zabrakło Alana Andersza, który w tym czasie znajdował się w szpitalu. Na szczęście koledzy ze stacji nie zapomnieli o poszkodowanym aktorze i dali wyraźnie do zrozumienia, że jego miejsce w show "Tylko taniec" pozostanie puste do czasu powrotu do zdrowia kontuzjowanego jurora.

- Zakochacie się w Alanie Anderszu, który jest nieprawdopodobnym jurorem "Tylko taniec". Alana dzisiaj z nami nie ma, jak już wszyscy doskonale wiecie. Życzymy mu powrotu do zdrowia. Trzymaj się Alan - mówili jednym głosem jego koledzy z Polsatu, Maciej Dowbor i Maciej Rock.

d2o86zw

W podobnym tonie wypowiedziała się dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew.
- Andersz okazał się fantastycznym jurorem w "Tylko taniec". Takiego Alana nikt nie widział, to chłopak, w którym zakochają się wszyscy. Nie dopuszczam myśli, że może być źle. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i nadal będzie jurorem programu - wyznała "telewizyjna caryca" w rozmowie z "Super Expressem".

Alan Andersz wybudził się już ze śpiączki farmakologicznej. W marcu Polsat pokaże odcinki z castingów "Tylko taniec", a dopiero w kwietniu/maju ruszą epizody nadawane na żywo. Aktor ma jeszcze kilka tygodni na wzmocnienie się i powrót na plan. Czy mu się to uda? Mamy nadzieję, że tak!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2o86zw

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2o86zw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o86zw
d2o86zw