Trwa ładowanie...

Tylko taniec: Beyonce nie chciała tańczyć przez Malitowskiego

Share
Tylko taniec: Beyonce nie chciała tańczyć przez MalitowskiegoŹródło: Polsat/Studio69
dglczg3

*Michał Malitowski opowiada o pewnej zabawnej historii jaka mu się przytrafiła niedawno:*

- Moja kariera ułożyła się tak, że zacząłem być sławny wcześniej na świecie niż w Polsce. Razem z moją partnerką gościliśmy już w największych telewizjach świata, gdzie każdy pokaz wyzwalał w nas ogromne emocje. Jeden z występów zapamiętam do końca życia. Było to dla telewizji BBC. Razem z Joanną Leunis mieliśmy zatańczyć przed występem słynnej Beyonce, która jest nie tylko znakomitą piosenkarką, ale i świetną tancerką. Zapowiedziano nas jako gwiazdy współczesnego tańca towarzyskiego. Po występie, w kulisach Beyonce podeszła do nas i powiedziała z uśmiechem:
- Uprzedzam, dziś poprzestanę na śpiewie. I to Wasza wina, bo nie chcę się przy Was skompromitować!

O co poszło?
- Nie wiem, czym ją tak zawstydziliśmy, niemniej zaśpiewała jak na prawdziwą gwiazdę przystało. Sprawiła, że nie tylko chciało mi się tańczyć, ale również śpiewać! Nasze taneczne style skonfrontowaliśmy na imprezie po programie (śmiech).

(fot. Polsat/Studio69)
Źródło: (fot. Polsat/Studio69)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dglczg3

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dglczg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dglczg3