Trwa ładowanie...

Tylko nie mów nikomu: Będzie druga część dokumentu braci Sekielskich, jeszcze w tym roku

Tomasz Sekielski potwierdził, że trwają prace nad drugą częścią dokumentu o pedofilii w polskim Kościele katolickim "Tylko nie mów nikomu". Jego premiera ma się odbyć jesienią tego roku.

Share
Tylko nie mów nikomu: Będzie druga część dokumentu braci Sekielskich, jeszcze w tym roku
Źródło: Facebook.com, Fot: Tomasz Sekielski
d2avexr

Tylko nie mów nikomu: Będzie druga część dokumentu

W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Tomasz Sekielski zdradził, że z bratem Markiem mają już "niezły materiał" do drugiej części dokumentu "Tylko nie mów nikomu" o księżach-pedofilach. Premiera filmu zaplanowana jest na październik 2019 roku. Dziennikarz dodał, że "termin w ogóle nie jest zagrożony".

W ostatniej transmisji z swoim kanale YouTube Sekielski przyznał, że jego dokument oglądano nawet w Watykanie - naliczono 46 wyświetleń z najmniejszego państwa świata.

d2avexr

Przy okazji prac nad kontynuacją "Tylko nie mów nikomu" bracia Sekielscy pracują nad filmem nt. SKOK-ów. który opowie o kulisach kas oszczędnościowych. Dziennikarz planuje, że powstanie na wiosnę. Za pomocą zbiórki na stronie patronite.pl zebrano już 385 tys. zł. Jednak żeby w pełni sfinansować prace nad dokumentem, potrzeba 550 tys. zł.

"Tylko nie mów nikomu" to film dokumentalny, w którym kilka osób opowiada o tym, jak w dzieciństwie były molestowane przez księży. Sprawcy są nagrywani ukrytymi kamerami. Niektórzy przyznają się do winy i przepraszają swoje ofiary. Inni twierdzą, że molestowani sami tego chcieli. W ciągu miesiąca od premiery na kanale YouTube film obejrzało ponad 22 mln osób. Emitowany był też w WP TV i TVN 24.

d2avexr

Podziel się opinią

Share
d2avexr
d2avexr