Trwa ładowanie...

Tylko muzyka: Łozo stroi się bardziej niż Kora!

Tylko muzyka: Łozo stroi się bardziej niż Kora!Źródło: Polsat
d4kqll0

[

]( http://www.fakt.pl )

d4kqll0

Profesjonalny makijaż, modny strój i dokładnie dobrane do niego dodatki. Myli się jednak ten, kto sądzi, że taką uwagę do wyglądu przykładają jedynie kobiety.

Przykładem może być Wojtek „Łozo” Łozowski (27 l.), który stroi się bardziej, niż jego koleżanki z jury „Must Be The Music”„Must Be The Music”.

fot. Polsat

Jak dowiedział się Fakt, przed rozpoczęciem muzycznego programu Polsatu nikt nie poświęca tyle czasu na przygotowania, co Łozo. Nawet KoraKora (60 l.), pierwsza dama polskiego rocka, nie poświęca tyle czasu poprawianiu urody!

– Przywiązuje uwagę do każdego detalu, podczas przerwy sam biegnie się obejrzeć, czy pokryta makijażem twarz nie świeci się na ekranie – zdradza Faktowi osoba pracująca przy produkcji show. – Na plan przynosi dużo przeróżnych kolczyków, wisiorków i bransoletek, które dokładnie przymierza, co chwila przeglądając się w lustrze. Wszyscy są już gotowi i siedzą na swoich miejscach, a na niego musimy czekać – dodaje. Cóż, przynajmniej produkcja nie ma problemu ze znalezieniem Wojtka na planie. Zawsze jest... przed lustrem.

d4kqll0

fot. Polsat

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Ślub nie jest potrzebny Zielińskiej. Dlaczego?

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4kqll0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kqll0