Trwa ładowanie...

"Tylko muzyka": liderem oglądalności

"Tylko muzyka": liderem oglądalnościŹródło: akpa
d12kpe0
d12kpe0

Trzeci półfinał ”Must be the music” obejrzało w miniony wieczór ponad 3 mln widzów. Do grona finalistów dołączyli: duet Bass oraz Iwona Kmiecik.

Wielkie emocje towarzyszyły ogłoszeniu wyników w ”Must be the music”, a wszystko za sprawą zaskakującego werdyktu widzów.

Zwyciężczynią odcinka została Iwona Kmiecik, która zaśpiewała własną piosenkę „Breathing”. Piosenkę, trudną i ambitną, co podkreślali jurorzy.
- Jest pani bombowa, śpiewa pani bombowo, a piosenka miała piękny aranż. Jestem pod wielkim wrażeniem - mówiła po jej występie Kora.
- Zdumiewa mnie taki rodzaj wrażliwości. - dodał Adam Sztaba, a Elżbieta Zapendowska apelowała do widzów: - Dajcie Iwonie szansę. Życzyłabym sobie, aby tacy właśnie wokaliści dominowali na listach przebojów.

Drugie miejsce zajęły dwie nastolatki z formacji Bass, czyli Roksana Frankowska i Paulina Kołakowska. Dziewczyny nie mogły uwierzyć w to, że weszły do finału, tym bardziej, że mimo 4 razy TAK od jurorów, nie były w gronie faworytów. Ich awans do finału przewidziała tylko Kora, która zaraz po występie dziewczyn powiedziała:
- To są finalistki! Robicie show, macie charakter i osobowość. Adam Sztaba podkreślał, że dziewczyny świetnie się uzupełniają.

(fot. akpa)
Źródło: (fot. akpa)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d12kpe0

* W tym temacie: Kora to troskliwa babcia!*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d12kpe0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12kpe0