Trwa ładowanie...

"Tylko muzyka" i "Tylko taniec" - programy Polsatu lepsze od konkurencji!

Share
"Tylko muzyka" i "Tylko taniec" - programy Polsatu lepsze od konkurencji!
Źródło: polsat
dgu9ews

”Must be the music” umacnia się na pozycji lidera wśród weekendowych talent show. Pierwszy półfinałowy odcinek ”Tylko muzyki” na antenie Polsatu oglądało w niedzielny wieczór więcej widzów niż, nadawany w sobotę ”X Factor”. Bardzo dobre wyniki oglądalności osiąga również taneczne show - "Tylko taniec". Program jest liderem piątkowego wieczornego pasma w grupie komercyjnej.

Muzyczne show Polsatu oglądało w niedzielny wieczór 3 mln 859 tys. To o 800 tys. widzów więcej niż, nadawany w sobotę ”X Factor”, który zgromadził 3 mln 55 tys. widzów i o 950 tys. więcej niż nadawana w TVP2 ”Bitwa na głosy”. Liderem piątkowego wieczornego pasma w grupie 16-49 był „Tylko taniec. Got to dance” osiągając 21,71% i 18,66% w grupie 4+. Show oglądało 2 mln 844 tys. widzów. Polsat był ponownie liderem wśród widzów między 16 a 24 rokiem życia. "Tylko taniec" oglądało w grupie młodych 28,39%, a ”Must be the music” – 29,79%.

dgu9ews

”Must be the music” ma już pierwszych finalistów. W niedzielnym odcinku tryumfowali Katarzyna Moś z Bytomia i zespół Tax Free ze Zgorzelca. Największą niespodzianką były ostre oceny jurorów. 2x TAK i 2x NIE otrzymała faworytka Kasia Moś, która śpiewała „Czerwony jak cegła” Dżemu.
„Masz wielkie możliwości, ale dziś zupełnie nie rozumiałam co śpiewasz” skrytykowała młodą wokalistkę Elżbieta Zapendowska. Na szczęście widzowie dali Kasi przepustkę do finału. Drugim finalistą został zespół Tax Free. „Zaskoczyliście mnie zupełnie, w poprzednim odcinku na rockowo, dziś subtelnie” chwalił ich Adam Sztaba. Zespół zdobył serca widzów melodyjnymi, autorskimi piosenkami i ma spore szanse by jedna z nich stała się przebojem lata. Pierwszy półfinałowy odcinek na żywo oglądało 3 mln 859 tys. widzów(dane Nielsen Audience Measurment), co dało stacji pozycję lidera w grupie 16-49 i wynik na poziomie 25,5%. W grupie 4+ Polsat w trakcie nadawania show miał 22,61%.

W "Tylko taniec" jurorzy wybrali 30 półfinalistów. W odcinkach na żywo nie zabraknie między innymi przystojnego górnika Roberta Krajewskiego, kolorowego Dawida Ignaczaka, czy zespołu Fair Play. W półfinale wystąpi również, para która dostarczyła widzom chyba największych wzruszeń, czyli Katarzyna Błoch i Marek Zaborowski.

"Tylko taniec" powstaje na licencji programu “Got to dance” – premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale - Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International – ta sama, która jest właścicielem licencji formatu ”Must be the music”, również realizowanego w Telewizji POLSAT. Producentem obu programów jest Jan Kępiński.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dgu9ews

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dgu9ews

Podziel się opinią

Share
dgu9ews
dgu9ews