Trwa ładowanie...
04-04-2008 07:32

Twórcy "Tajemnic Smallville" porzucają serial

Twórcy "Tajemnic Smallville" porzucają serialŹródło: The CW
dkfung3
dkfung3

Ósma seria *Smallville bez jej pomysłodawców! Tego chyba nie spodziewał się nikt. W liście otwartym do fanów Alfred Gough i Miles Millar, twórcy i producenci wykonawczy Tajemnic Smallville poinformowali, iż żegnają się z serialem i nie wezmą udziału przy pracach nad kolejnym sezonem.*

Alfred Gough i Miles Millar podziękowali i fanom i współtwórcom Tajemnic Smallville za siedem lat wspaniałej pracy rzy realizacji 152 odcinków serialu. Jednocześnie podkreślili, że ta decyzja była dla nich bardzo trudna i podjęli ją po bolesnej i długiej dyskusji.

Na razie nie wiadomo jak w tej sytuacji zachowa stacja The CW. Wiadomość ta zapewne doprowadzi do odrodzenia się spekulacji na temat przyszłości serialu. Przypomnijmy, producenci serialu mają problemy z obsadą. Po tym jak Kristin Kreuk (Lana) i Michael Rosenbaum (Lex) zapowiedzieli, że ograniczą występy w 8. serii Smallville, podstawowym celem producentów stało się zatrzymanie na kolejny sezon Allison Mack (Chloe).

Serial, który umożliwia poznanie przez widzów Clarka Kenta w wieku nastu lat, ukazujący jego pierwsze zauroczenia, pierwsze problemy i pierwsze niesamowite zdolności, które odkrywa młody Superman, żyjąc w niewielkim amerykańskim miasteczku, prawdopodobnie skończy się na ósmym sezonie.

dkfung3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkfung3