Trwa ładowanie...
d2g3228

Twórcy serialu "M jak miłość" planują powrót bohaterki. Małgosia Mostowiak chce wrócić do Polski

W mediach plotkuje się, że na plan serialu "M jak miłość" wróci bohaterka, która zniknęła ponad sześć lat temu. Mowa o Małgosi, najmłodszej córce Mostowiaków, w którą wcielała się Joanna Koroniewska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska nie chce wracać do serialowej postaci
Joanna Koroniewska nie chce wracać do serialowej postaci (ONS.pl)
d2g3228

Małgorzata, najmłodsza z dzieci Mostowiaków nie miała łatwego życia. Kilka lat temu twórcy jeszcze bardziej pokomplikowali jej życiorys, w efekcie czego musiała wyemigrować z kraju. Gosia trafiła do sekty, która wprowadziła wiele zamętu do jej umysłu.

Na skutek tego podjęła się leczenia w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by wrócić do psychicznej formy. Takie zakończenie przygód Małgosi wydawało się logiczne z uwagi na fakt, że Joanna Koroniewska nie chciała już dłużej grać w serialu.

Jak się jednak okazuje, bohaterka ma wrócić do Polski. Nie będzie to jednak Joanna Koroniewska, o czym powiedziała wprost w rozmowie z Wideoportal.pl:

d2g3228

- Powiem szczerze, były rozmowy wielokrotnie prowadzone ze mną na ten temat. Natomiast ja mam z tą rolą pewien problem, z tzw. utożsamianiem. Poza tym ja, jako aktorka, uwielbiam się rozwijać, a trochę boję się, że przy takim utożsamianiu i serialu tak bardzo oglądanym przez widzów, po prostu innych propozycji nie będzie - wyznała.

Zobacz też: M jak Miłość. Fani bali się, że sympatyczna postać odejdzie z serialu. Produkcja szybko zareagowała

W przedwakacyjnych odcinkach serialu pojawiła się informacja, że Małgosia uciekła z zakładu psychiatrycznego, a jej dwie starsze siostry będą próbowały sprowadzić ją do rodzinnej wioski.

Czy zatem twórcy planują zatrudnić inną, choć podobną aktorkę do roli Małgosi? Joanna Koroniewska potwierdza, że to niewykluczone.

d2g3228

- Z tego co wiem, są plany na to, żeby moją postać Małgosi rzeczywiście grała inna aktorka. One były od zawsze, natomiast one nie były nigdy spełnione. Być może taka będzie sytuacja - dodała.

Jak myślicie jaka polska gwiazda mogłaby zagrać Małgosię?

Zobacz też: Joanna Koroniewska w ciąży? To zdjęcie wyjaśnia wszystko

d2g3228

Podziel się opinią

Share

d2g3228

d2g3228