Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zosia Zborowska ocenzurowana przez Polsat

Share
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zosia Zborowska ocenzurowana przez Polsat
Źródło: AKPA
d113hzr

W 4. odcinku 4. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wszystkie dziesiątki zgarnęła Zosia Zborowska. Jednak w głosowaniu uczestników dogonił ją Michał Kwiatkowski - oboje uzyskali wówczas po 45 punktów. W tej remisowej po raz pierwszy w historii programu sytuacji zwycięzcą została osoba, która zgromadziła zatem najwięcej punktów jurorskich, czyli córka Wiktora Zborowskiego.

Nagrodę w wysokości 10 tys. złotych przekazała Fundacji "Krok po kroku" na leczenie Maksa Gudańca. Widzowie nie mieli jednak pojęcia, że Polsat postanowił ocenzurować wypowiedź aktorki, gdy przed kamerami wyznała, komu dokładnie chciałaby podarować pieniądze. O tym, jak brzmiała pełna treść oświadczenia, gwiazda poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku.

d113hzr

- Moją wygraną przeznaczam na pierwszego małego pacjenta leczonego MEDYCZNĄ marihuaną. Niestety, ten fragment mojej wypowiedzi o Maxie Gudańcu został z przyczyn ode mnie niezależnych wczoraj wycięty. No nic, najważniejsze, że pieniądze trafią w ręce potrzebujących. Dzięki Wolne Konopie za kontakt do Mamy Maxa i za to, że nie poddajecie się w walce z hipokryzją rządzących - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Czy Polsat postąpił słusznie, cenzurując wypowiedź Zborowskiej? A może tym razem poszedł o krok za daleko?

(fot. Polsat/Maciej Zawada)
Źródło: (fot. Polsat/Maciej Zawada)

Zobacz także: Zofia Zborowska o rodzicach

d113hzr

Podziel się opinią

Share
d113hzr
d113hzr