Trwa ładowanie...
d2tacoo
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zofia Zborowska zdradziła, jak wygląda jej życie po zakończeniu show

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zofia Zborowska zdradziła, jak wygląda jej życie po zakończeniu show

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2tacoo

W najnowszej rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski Zofia Zborowska zdradziła, jak wyglądały jej pierwsze tygodnie po zakończeniu emisji 4. sezonu programu Polsatu - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazało się, że występy w muzycznym show dały aktorce mocno w kość.

- Odczuwam większe zainteresowanie mediów. Jak coś chlapnę, to zostanie to potem wytłuszczone i zrobiona z tego afera. Wiadomo też, że jest więcej propozycji zawodowych, ale jak się skończyła "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wyjechałam na trzy tygodnie. Odcięłam się zupełnie, potrzebowałam resetu. Teraz trochę nie ogarniam - powiedziała w wywiadzie z dziennikarką Wirtualnej Polski.

d2tacoo

Być może wpływ na decyzję artystki o wyjeździe miała również afera, która wybuchła po jednym z odcinków programu. Przypomnijmy, że Polsat postanowił ocenzurować wypowiedź Zborowskiej, gdy aktorka wyznała przed kamerami, na jaki cel charytatywny przeznaczyła swoją nagrodę (więcej na ten temat: Zosia Zborowska ocenzurowana przez Polsat).

- Choć show-biznes bardzo dobrze mnie przyjął, to jednak wiem, że próbują mnie tam zniszczyć za mój język. Ale ja się zmieniać nie będę. Nie skupiam się na tym - dodała.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. ONS.pl)
Podziel się
d2tacoo

Podziel się opinią

Share

d2tacoo

d2tacoo