Rozrywka"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Włodarczyk jako Violetta Villas wyśpiewała przepustkę do finału!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Włodarczyk jako Violetta Villas wyśpiewała przepustkę do finału!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Włodarczyk jako Violetta Villas wyśpiewała przepustkę do finału!
Źródło zdjęć: © POLSAT

22.04.2014 13:38, aktual.: 22.04.2014 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 7. odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poznaliśmy uczestników, którzy przeszli do wielkiego finału! Ale zanim to nastąpiło, musieli zdobyć ostatnie, decydujące punkty.

Największy głos ery atomowej, czyli Violetta Villas, przypadł w ostatnim losowaniu Agnieszce Włodarczyk. Miała przed sobą niełatwe zadanie. Ale udało się! Jej "List do matki" wzruszył niemal wszystkich w studio.

- Bardzo dzielnie walczyłam ze sobą, żeby się nie rozsypać, ale niestety zrobiłaś to. Nie spodziewałam się, że w tym programie ulegnę wzruszeniu (...) Agnieszka jesteś świetna! - Katarzyna Kwiatkowska nie szczędziła komplementów.

- Dokonałaś cudów - doceniła autentyczność wykonania Małgorzata Walewska.

Jurorzy mieli przed sobą podwójnie trudne zadanie. Ich głosy decydowały przecież nie tylko o tym, kto wygra odcinek, ale również wejdzie do wielkiego finału. Bezapelacyjnie wygrała jednak Agnieszka Włodarczyk, która zgromadziła rekordową w historii show liczbę punktów - 52. Swoją nagrodę, czyli 10 tysięcy złotych przekazała organizacjom wspierającym zwierzęta: "Kocia łapka" i "Zwierzaki w potrzebie". Do ścisłego finału awansowali natomiast: Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Skrzynecka, Artur Chamski, Mariusz Totoszko.

Obraz
© (fot. POLSAT)
Obraz
© (fot. POLSAT)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także