Trwa ładowanie...

"Twoja twarz brzmi znajomo": Szósta edycja trafi na antenę Polsatu jesienią

Share
"Twoja twarz brzmi znajomo": Szósta edycja trafi na antenę Polsatu jesienią
Źródło: AKPA
d39ga7r

- Poprzednia odsłona programu „Twoja twarz brzmi znajomo” miała świetne wyniki oglądalności i pokazała, że program ten jest wciąż lubiany przez telewidzów. Dlatego zamierzamy ten format oczywiście kontynuować i jego szóstą edycję pokażemy na naszej antenie tej jesieni – powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl Nina Terentiew.

Dyrektor programowa Polsatu wyjawiła także, że są prowadzone rozmowy z gwiazdami, które potencjalnie wystąpią w programie. Jedną z nich jest Joanna Moro. Przypomnijmy, że aktorkę można było oglądać ostatnio w serialu "Blondynka". Moro wcześniej wystąpiła w roli jednej z legend muzyki, Anny German. Później wystąpiła z repertuarem diwy na koncercie w Opolu, ale niestety, emocje i stres spowodowały, że nie podołała wyzwaniu i zaśpiewała nieczysto, a widzowie nie pozostawili na niej suchej nitki. Teraz będzie miała okazję znów sprawdzić swoje możliwości wokalne.

d39ga7r

- Joanna będzie na castingach, widzielibyśmy ją w naszym show z ogromną przyjemnością – powiedziała Terentiew.

Ostatni, piąty sezon programu, przyciągnął przed telewizory 2,06 mln widzów. To spadek oglądalności w porównaniu do czwartej edycji (którą oglądało 2,25 mln osób), wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Stacja zapewnia jednak, że show wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem i nie rezygnuje z formatu. Będziecie oglądać szóstą serię?

Zobacz także: Kasia Zielińska o "Twoja twarz znajomo"

d39ga7r

Podziel się opinią

Share
d39ga7r
d39ga7r