Trwa ładowanie...
d41afr0

"Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja żegna Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski był jednym z jurorów programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Producenci show Polsatu dodali wzruszający wpis po śmierci gwiazdora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja żegna Pawła Królikowskiego
"Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja żegna Pawła Królikowskiego (East News, Fot: East News)
d41afr0

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Gwiazdor od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

Widzowie pokochali Pawła Królikowskiego za jego rolę w serialu "Ranczo", a także za udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

d41afr0

"Żegnaj Pawle! Dziękujemy za każdy odcinek, spotkanie, rozmowę, uśmiech. Praca z Tobą była dla nas zaszczytem! Przyjaciele z Endemol Shine Polska" - czytamy na fanpage'u producenta "Twoja twarz brzmi znajomo".

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski w maju skończyłby 59 lat. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie gwiazdor był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale rezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

Paweł Królikowski był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

d41afr0

Podziel się opinią

Share

d41afr0

d41afr0