"Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja żegna Pawła Królikowskiego

"Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja żegna Pawła Królikowskiego
Źródło zdjęć: © East News | East News

27.02.2020 15:57, aktual.: 27.02.2020 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paweł Królikowski był jednym z jurorów programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Producenci show Polsatu dodali wzruszający wpis po śmierci gwiazdora.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Gwiazdor od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

Widzowie pokochali Pawła Królikowskiego za jego rolę w serialu "Ranczo", a także za udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

"Żegnaj Pawle! Dziękujemy za każdy odcinek, spotkanie, rozmowę, uśmiech. Praca z Tobą była dla nas zaszczytem! Przyjaciele z Endemol Shine Polska" - czytamy na fanpage'u producenta "Twoja twarz brzmi znajomo".

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski w maju skończyłby 59 lat. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie gwiazdor był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale rezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

Paweł Królikowski był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także