"Twoja twarz brzmi znajomo". Okrutna kpina z Górniak. Domagała nie zamierzał gryźć się w język

Paweł Domagała zakpił z Edyty Górniak
Paweł Domagała zakpił z Edyty Górniak
Źródło zdjęć: © AKPA, Materiały prasowe

10.09.2023 15:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami drugi odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo". Zobaczyliśmy kilka świetnych występów, ale w pamięci zostanie przede wszystkim okrutny żart z Edyty Górniak. Paweł Domagała nie miał zamiaru się patyczkować.

To już drugi odcinek 19. edycji popularnego show Polsatu, w którym znani i lubiani uczestnicy przeistaczają się w popularne gwiazdy, próbując swych sił w ich repertuarze.

W ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" zwycięzcą okazał się Jakub Szmajkowski, finalista pierwszej edycji "The Voice Kids", który wcielił się w Kendricka Lamara.

Na scenie pojawiła się też Magdalena Kumorek. Aktorka jako Sława Przybylska zaśpiewała wielki przebój "Miłość w Portofino".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co to na to jury? Robert Janowski był pod wrażeniem jej występu, choć zasugerował, że Kumorek była bardziej obecna w studiu, a nie we włoskim mieście.

Do tej wypowiedzi nawiązał jego kolega z jury Paweł Domagała.

- Ja się bardzo cieszę, że jesteś w studio, a nie w Portofino, bo mogłem to zobaczyć. Uważam, że jesteś taką osobą z klasą, nieważne, kiedy byś żyła, czy kiedyś, czy w przyszłości, czy wiecznie jak Edyta Górniak - wypalił.

Magdalena Kumorek jako Sława Przybylska w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Magdalena Kumorek jako Sława Przybylska w "Twoja twarz brzmi znajomo"© Materiały prasowe

Aktor i piosenkarz pił oczywiście do kuriozalnej wypowiedzi Edyty Górniak.

- Co do wcześniejszych wcieleń, poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym - wyznała piosenkarka na Instagramie.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" wplątujemy się w "Ukrytą sieć", wracamy do szokującego procesu "Depp kontra Heard" oraz ponownie zasiadamy do kanapkowej uczty w "The Bear". Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także