Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marilyn Monroe, Whoopi Goldberg i księżniczka Elsa na jednej scenie

Za nami przedostatni odcinek muzycznego show z udziałem gwiazd. Już wiemy, kto stanie do rywalizacji o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie wszystkie metamorfozy uczestników.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marilyn Monroe, Whoopi Goldberg i księżniczka Elsa na jednej scenieŹródło: Materiały prasowe
d288g8t
d288g8t

Na scenie zobaczyliśmy sexbombę, Marilyn Monroe, w którą wcieliła się Joanna Jabłczyńska i zaśpiewała piosenkę "Diamonds Are a Girl’s Best Friend" z filmu pt. "Mężczyźni wolą blondynki". Zachwyciła Jurorów swoim występem. – Dla mnie jesteś nieprawdopodobnym odkryciem. To co potrafisz zrobić z głosem jest naprawdę imponujące. Jestem zachwycona twoim talentem i gratuluję ci bardzo – powiedziała Małgorzata Walewska. Bartek Kasprzykowski dodał: - Jest to jeden z diamentów, które rzuciłaś tutaj przed nasze jury i absolutnie jest on świetnie wyszlifowany.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Krzysztof Kwiatkowski w roli Chaima Topola wykonał utwór "If I Were a Rich Man" z filmu pt. "Skrzypek na dachu". Ta znana wszystkim musicalowa melodia rozkołysała publiczność. – Dowcip polega na tym, że on tam śpiewał z playbacku, a ty musiałeś zaśpiewać live. I myślę sobie, że jeżeli to oglądali pobożni Żydzi to jesteś w niebie – powiedział Paweł Królikowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Księżniczka Elsa to postać ze znanej na całym świecie bajki "Kraina lodu". Zosia Nowakowska zaśpiewała utwór "Mam tę moc". Przeniosła widzów w baśniowy świat, a jurorzy docenili jej wyjątkową kreację. Kasia Skrzynecka oceniła: - Bardzo mnie wzruszyła ta twoja kreacja, bo naprawdę stworzyłaś postać z tej bajki. Tutaj nie było ani ułamka Zosi Nowakowskiej, to był głos Kasi Łaski czyli głos bajkowej Elsy. Przepraszam cały kwartet jurorów, ale w dziedzinie tej piosenki to ja jestem naprawdę najbardziej zajechanym tą piosenką fachowcem, bo moja córka tę piosenkę sobie ukochała. Zosiula genialny wokal! Małgorzata Walewska dodała: – Ewidentnie moc była z tobą.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Whoopi Goldberg czyli energiczna zakonnica z filmu pt. "Zakonnica w przebraniu 2" to postać nietuzinkowa. Kasia Popowska miała twardy orzech do zgryzienia, ale założyła habit i piosenkę "Get Up Off a That Thing" zaśpiewała niebiańsko. – Co tu dużo mówić, to był kolejny wspaniały występ – powiedział uśmiechnięty od ucha do ucha Bartek Kasprzykowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Eugeniusz Bodo to jeden z najpopularniejszych artystów przedwojennego polskiego kina oraz teatru rozrywkowego. Przed laty śpiewał "Umówiłem się z nią na dziewiątą" w filmie pt. "Piętro wyżej", a w naszym show usłyszeliśmy wykon Pawła Jasionowskiego. – To już jakby twoje kulturoznawstwo ci się kłania, że od gwiazdy disco polo przejść po prostu do wyrafinowanej kopii pięknie zrobionego Bodo z 37 roku. No bracie! To jest przestrzeń i to trzeba mieć do tego dar, dryg i talent drogi panie – powiedział Paweł Królikowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Monika Borzym wcieliła się w postać Renn Woods i zaśpiewała piosenkę "Aquarius", która pochodzi z jednego z najbardziej kultowych musicali wszechczasów pt. "Hair". Publiczność nagrodziła jej występ gromkimi brawami. – Widać było, że boisz się tej postaci. Nie wiem czy bym umiała wejść tak ty to musiałaś zrobić. Nie będę nawet próbować, żeby się w razie czego nie skompromitować. Pięknie. Podziwiam. Gratuluję. To jest rola do której trzeba być dobrym wokalistą, bo aktorstwem tutaj nic się nie da nadrobić – powiedziała Małgorzata Walewska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nieśmiertelność filmowym przygodom Pana Kleksa zapewniły śpiewane w nich piosenki. W takiej dawce, w jakiej są podawane w tej trylogii, nie znajdziemy chyba w żadnej innej polskiej produkcji. Jednym z hitów z filmu "Podróże Pana Kleksa" jest utwór "Latający holender", wówczas śpiewany przez Janusza Rewińskiego. Natomiast tym razem na scenie zobaczyliśmy Sławomira. Podbił serca publiczności swoim wokalem i nagim torsem. Małgorzata Walewska popłakała się ze śmiechu – No przecież to jest Rewiński w czystej formie. Sławomir po prostu kocham Cię!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Donnę, w filmie pt. "Mamma Mia!", zagrała Meryl Streep, a w naszym show zagrał ją Kuba Świderski i zaśpiewał piosenkę "Mamma Mia". – Fantastyczne jest to co tutaj zrobiłeś dzisiaj. Oddałeś całą energię postaci, którą stworzyła Meryl Streep i uwiodła tym miliony ludzi na całym świecie. To nie jest łatwe – swoją wrażliwością uchwycić takiego uciekającego ptaka jej kreacji. Ty to zrobiłeś. Bardzo pięknie to oddałeś i zaśpiewałeś to tak samo niedoskonale jak ona – powiedział Bartek Kasprzykowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dziewiąty odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo wygrał Sławomir. 10 000 złotych przekazał Fundacji Rozwoju Pediatrii działającej przy warszawskim Szpitalu Bielańskim.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Punktacja przyznana przez Jurorów i uczestników w wszystkich odcinkach pozwoliła wyłonić czterech uczestników, którzy zmierzą się o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny w finałowym odcinku: Sławomir, Zosia Nowakowska, Joanna Jabłczyńska oraz Kasia Popowska. Pozostali artyści show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpią w duetach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d288g8t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d288g8t