Trwa ładowanie...
d1mdqoq
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kuba Molęda źle znosi charakteryzację w programie

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kuba Molęda źle znosi charakteryzację w programie

Share
d1mdqoq

- Coś, co naprawdę mnie zaskoczyło i było bardzo trudne, to wcielenie się w postać kobiecą, która ma talię. Ubranie było tak mocno ściśnięte, że miałem później siniaki - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Kuba Molęda. - Chodzenie na szpilkach też nie było łatwe, zwłaszcza w sukni szytej na miarę.

Zadaniem uczestników programu jest jak najwierniej wcielić się w role innych artystów. Występy ocenia czteroosobowe jury: mezzosopranistka Małgorzata Walewska, aktorka Katarzyna Skrzynecka (zwyciężczyni pierwszej edycji programu), aktor Paweł Królikowski oraz DJ Adamus. Uczestnicy przyznają, że skomplikowana charakteryzacja wymaga od nich wielu poświęceń.

d1mdqoq

- Kiedy wcielamy się w postać, to niejednokrotnie musimy zmienić kolor oczu. Dla mnie włożenie soczewek to był koszmar. Trwało to chyba z godzinę, chyba ze cztery osoby próbowały mi w pewnym momencie włożyć te soczewki - tłumaczy wokalista.

Kuba Molęda, piosenkarz i kompozytor popowy, skończył wokalistykę na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. W TVP2 był prowadzącym młodzieżowego programu "Mogę wszystko". Dubbingował też postaci z filmów animowanych. Był wokalistą zespołu pop-rockowego L.O.27, z którym nagrał w 1997 r. pierwszą płytę "Mogę wszystko". Jesienią tego roku będzie występował w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 (fot. Newseria)
Źródło: (fot. Newseria)
d1mdqoq

Podziel się opinią

Share
d1mdqoq
d1mdqoq