Trwa ładowanie...

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kto wygrał przedostatni odcinek?

Za nami półfinałowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy, jak zwykle, dali z siebie wszystko. Ich talent aktorski i wokalny plus profesjonalne działania makijażystów i speców od zmian wyglądu zaowocowały wspaniałymi metamorfozami. Zobaczcie!

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kto wygrał przedostatni odcinek?Źródło: Materiały prasowe
d99npga
d99npga

W 11., przedfinałowym odcinku Antek Smykiewicz wcielił się w Roda Stewarta w piosence "Sailing". Owację na stojąco otrzymał od Małgorzaty Walewskiej:

– No tak wspaniale zrobiłeś głos, z takim wyczuciem, tak delikatnie, tyle serca w to włożyłeś, że naprawdę cofnęłam się do moich lat kilkunastu – powiedziała przewodnicząca jury.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W Caleba Followilla z Kings of Leon w "Sex On Fire" przeistoczył się Kamil Pawelski. – Dzisiejszy występ bardzo udany, trudny ten wokal – powiedział Paweł Królikowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kazik Mazur stał się Bobbym Farrellem z Boney M.w utworze "Ma Baker". Po występie stojąc za stołem oklaskiwali go Kasia Skrzynecka i Kacper Kuszewski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

– Masz w sobie takie wielki talent, że wchodzisz na scenę, kocha się ciebie i dajesz ludziom prawdziwą z głębi serca radość. I za to ci bardzo bardzo bardzo dziękuję – chwalił aktora Kacper Kuszewski.

d99npga

Staszek Karpiel – Bułecka zmienił się w Stanisławę Celińską w "Atramentowej rumbie". Za jurorskim stołem wstali wszyscy jurorzy. A Staszkowi wykonania gratulowała sama Stanisława Celińska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

– Momentami byłeś i Stasią Celińską i sobą i byliście razem oboje tym atramentem zapisani. To coś fenomenalnego, ty jesteś naprawdę lirycznym, pięknym podhalańskim śpiewakiem – komplementował Staszka Paweł Królikowski.

Katarzyna Dąbrowska przeistoczyła się w Alice Merton w piosence "No Roots". – Wpadłaś w taki swing. Ten utwór stał się organiczny z twoim ciałem, twoim umysłem, twoim głosem – oceniła Małgorzata Walewska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Marta Wiejak wylosowała postać Kate Bush i utwór "Running Up That Hill". Oczywiście otrzymała od jurorów oklaski na stojąco.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

– Powiem ci szczerze po prostu odjęło mi mowę naprawdę po tym twoim występie. Łzy mi tylko poleciały z oczu z totalnego zachwytu – podsumowała występ Kasia Skrzynecka.

d99npga

Ela Romanowska wcieliła się w Alison Moyet w piosence "Is This Love". – Jesteś cudną kobietą, jesteś fantastyczną artystką – powiedział Paweł Królikowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Iga Krefft zmierzyła się postacią Eddiego Veddera z Pearl Jam w hicie "Jeremy". – Miałaś szansę pokazać, jak bardzo jesteś elastycznym człowiekiem i do jak wielu zadań się nadajesz – powiedziała Małgorzata Walewska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jurorzy stwierdzili, że najlepszy był tego wieczoru Staszek Karpiel – Bułecka. Na drugim miejscu uplasowała się Marta Wiejak a na trzecim Ela Romanowska. Uczestnicy poparli tę decyzję i to wokalista Future Folk zwyciężył odcinek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Akogo?" Ewy Błaszczyk. A o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny w ostatnim odcinku powalczą: Ela Romanowska (315 pkt), Katarzyna Dąbrowska (286), Antek Smykiewicz (284), Kazik Mazur (280). Pozostali: Marta Wiejak (271), Staszek Karpiel – Bułecka (250), Iga Krefft (233) i Kamil Pawelski (193) wystąpią w duetach. W finałowym odcinku, jak zwykle, uczestnicy sami wybiorą sobie piosenki.

d99npga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d99npga