"Twoja twarz brzmi znajomo": kogo zobaczymy w nowym show Polsatu?

"Twoja twarz brzmi znajomo": kogo zobaczymy w nowym show Polsatu?
Źródło zdjęć: © POLSAT

07.02.2014 12:31, aktual.: 07.02.2014 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

500 milionów widzów oglądało w Chinach show "Twoja twarz brzmi znajomo" (Your Face Sounds Familiar"), który wiosną zobaczymy na antenie telewizji Polsat. Gdyby zliczyć widzów wszystkich edycji tego programu na świecie byłoby ich prawie dwa razy tyle. Do tej pory format firmy Endemol zrealizowano w 23 krajach, a w przygotowaniu jest 13 kolejnych wersji narodowych. Wszędzie cieszył się ogromną popularnością. W Chinach, Hiszpanii, Rumunii, w Portugalii, Grecji, Turcji, Serbii i we Włoszech szybko stał się programem rozrywkowym nr 1, pokonując takie hity jak "X Factor" czy "Mam talent".

Na ekranie pojawią się najwięksi z największych, ikony światowej i polskiej sceny muzycznej: Michael Jackson, Madonna, Freddie Mercury, Tina Turner, Violetta Villas czy Rihanna. Po raz pierwszy w historii telewizji na jednej scenie pojawią się gwiazdy i przeboje Maryli Rodowicz, Stevie Wondera, Krzysztofa Krawczyka, Lady Gagi i wielu innych.

Zadaniem uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie, by jak najwierniej wcielić się w artystów, których utwory się wykonuje. Liczyć się będzie nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów. Metamorfozy i wykonania piosenek oceniać będą: światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska, aktorka i artystka o wielu twarzach Katarzyna Kwiatkowska, aktor Paweł Królikowski oraz wizjoner polskiej sceny klubowej DJ Adamus. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Obraz
© (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także